Portal informacyjny nt. rozwoju i pomocy dzieciom

Zapraszam do odwiedzenia portalu pomagamydzieciom.info, założonego i prowadzonego przez pracowników Fundacji?Promyk Słońca? z myślą o rodzicach i opiekunach dzieci z niepełnosprawnością.

Na witrynie można znaleźć informacje z zakresu prawa, pomocy społecznej, leczenia, rehabilitacji, edukacji i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, a także wiadomości o aktualnych wydarzeniach organizowanych dla osób niepełnosprawnych lub przeznaczonych dla dzieci. Witryna umożliwia również uzyskanie bezpłatnych porad, m.in. prawnika, psychologa, lekarza pediatry, specjalisty ds. kształcenia i edukacji osób niepełnosprawnych oraz psychologa.

1 odpowiedzi na pytanie: Portal informacyjny nt. rozwoju i pomocy dzieciom

markov77 Dodane ponad rok temu,

1 % dla Julci

Witam Państwa!
W związku z nadchodzącym okresem rozliczeniowym za rok 2010 zwracam się do Państwa z prośbą.
Moja niepełnosprawna córka Julia Kowalczyk urodziła się z wadą genetyczną, zakwalifikowaną jako zespół Jouberta. Od 7 lat zmagamy się z chorobą Julki i pragniemy jak najlepiej wykorzystać wszelkie możliwości na Jej leczenie, rehabilitację oraz poprawienie sprawności życia. Niestety sami nie potrafimy zapewnić pokrycia finansowego na wszystkie możliwe wyżej wymienione środki. Prosimy więc o zwrócenie uwagi na naszą córkę przy wypełnianiu deklaracji PIT za rok 2010. Jeśli Państwo, jako tak duża firma możecie uwzględnić naszą córkę w ramach oddania 1% w deklaracjach PIT za rok 2010 to w imieniu córki chcieli byśmy podziękować Państwu za szczere i dobre chęci.
Zamieszczam dane potrzebne do wypełnienia formularza PIT oraz stronę informacyjną o mojej córce.

[Zobacz stronę]

Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym
ul. Dąbrowskiego 55a
41-500 Chorzów
Nr KRS 0000018926
Dodatkowo koniecznie w Informacjach Uzupełniających wpisać cel szczegółowy – Julia Kowalczyk 1%

Znasz odpowiedź na pytanie: Portal informacyjny nt. rozwoju i pomocy dzieciom

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Garnki z Allegro
Skusiłam się na garnki Swisshome. Generalnie powinny być jakościowo podobne do Zeptera (bo cenowo są). Dałam za nie duuuuuuuuuuuuuuużo mniej, ale........ Po drugim myciu w zmywarce z rączek odchodzi emalia (z
Czytaj dalej
Książka kucharska
WIGILIA, Święta CO dla karmiącej ?
Macie jakies sprawdzone przepisy, pomysły co przygotować na kolacje wigilijna i na obiad świąteczny dla matki karmiącej ale tak by zjadlie to było także dla pozostałych członków rodzinki?? Barszcz czerwony
Czytaj dalej