Potrzebny dobry okulista we Wrocławiu!!

Pisałam juz w innym miejscu, ale próbuję też tutaj. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć pomoc. Czy któraś z Was może polecić okulistę z Wrocławia, ale naprawdę dobrego, najlepiej takiego z powiązaniami w klinikach, szpitalach. Córeczka znajomej ma gradówki (wszystko ciągnie się już 4 lata), które raczej już nie nadają się do wyleczenia (opcja to wycięcie), nie pomagają żadne antybiotyki miejscowe, nikt nie chce zrobić wymazu, żeby sprawdzić co za cholerstwo tam siedzi. Jeżeli któraś z Was zna, wie, to bardzo proszę o informację. Dzięki bardzo!

6 odpowiedzi na pytanie: Potrzebny dobry okulista we Wrocławiu!!

bertolumia Dodane ponad rok temu,

a w świdnicy benon łukaszewicz jest i dobry z niego lekarz

monika001 Dodane ponad rok temu,

bertolumia a nie wiesz może gdzie on przyjmuje i czy dzieckiem się zajmie? Szczerze powiem, że o takim okuliście u nas nie słyszałam!

bertolumia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez monika001:bertolumia a nie wiesz może gdzie on przyjmuje i czy dzieckiem się zajmie? Szczerze powiem, że o takim okuliście u nas nie słyszałam!

on ma praktyke prywatna jak idziesz nad zalew- tam w domkach
a dzieckiem sie zajmie na 100%

[Zobacz stronę]

izunia2005 Dodane ponad rok temu,

we Wroclawiu nie znam ale moge smialo polecic dr Marie Smolarek – Wicher ze Swidnicy, jestem jej pacjentka od 3 rz, duzo pani doktor zawdzieczam (jako jedyna rozpoznala chorobe i podjela odpowiednie leczenie-dzieki tej pani widze ) i mimo iz nie mieszkam juz w Pl to zawsze podczas urlopu w kraju ide na wizyte kontrolna.

[Zobacz stronę]

monika001 Dodane ponad rok temu,

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi, niestety okazało się, że zarówno pan jak i pani doktor już podejmowali się leczenia, ale okazało się nieskuteczne 🙁 Z tego co się orientuję, to pukali już do wszystkich okulistów w Świdnicy i dlatego teraz kierunek Wrocław.

milae Dodane ponad rok temu,

Bardzo dobry okulista w Świdnicy

Witam w Świdnicy polecam właśnie dzisiaj byłam u okulisty jest nim pan Benon Łukaszewicz. Moje dziecko skończyło 3 latka i od małego chodzę po okulistach z zatkanym kanałem łzowym dopiero pan doktor nam pomógł. Polecam

Znasz odpowiedź na pytanie: Potrzebny dobry okulista we Wrocławiu!!

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Mleko matki to mało - tekst
[URL]https://dziecko.onet.pl/58124,0,43,mleko_matki_to_za_malo,artykul.html[/URL] Całkiem niedawno, w 2001 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła, że w pierwszym okresie życia karmienie wyłącznie piersią jest najlepsze dla maluchów. Tymczasem teraz, i to na łamach
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Za dużo zębów?
Dowiedziałam się od lekarki, że moja córka ma za dużo zębów. Pytałam na forach i podobno jak dziecko ma za dużo zębów za wcześnie to coś ne tak z hormonami
Czytaj dalej