problemy rodzica

Jaki problem Was jako rodzica często irytuje? Coś co Wam przeszkadza w codziennym życiu i chcielibyście, zeby ten problem zostal rozwiązany?
Może być to błahy problem lub jakis większy. Im więcej tym lepiej. Nie muszą to być problemy związane bezpośrednio z dziećmi, ale takie, które dotyczą rodzica.

42 odpowiedzi na pytanie: problemy rodzica

zab Dodane ponad rok temu,

Nikt nie ma, żadnych problemów? Chyba każdy ma jakies problemy, które chciałby rozwiazać? Mogą być nawet błahe typu trudno mi codziennie rano wstać.

zuzel Dodane ponad rok temu,

Dla mnie – rodzica pracującego – problemem jest to, że większość lekarzy przyjmuje w godzinach mojej pracy i każda wizyta z dzieckiem u specjalisty wymusza na mnie branie urlopu.

zab Dodane ponad rok temu,

Ok, dzięki. Co prawda myślałem, że problem będzie łatwiejszy w rozwiazaniu, bo szukam taki, który dało by się jakoś rozwiazać, ale każdy wkład jest mile widziany. I jakby ktoś miał kilka problemów (neikoniecznei swoich cudze też mogą być) to moze spokojnei kilka wymeinić.

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

podniesienie średniej krajowej??? rozwiążesz???

zab Dodane ponad rok temu,

@MONIKACHORZÓW
na tym właśnei pracuję, a konkretnie nad podniesieniem swojej pensji ponad średnia krajową. Wtedy średnia się podneisie o jakies mikrogrosze 🙂 Ale mówiąc poważnie, to jakiś nazwijmy je mniejszego kalibru problemy są jak najbardziej do rozwiązania.

olesia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez zab:Ok, dzięki. Co prawda myślałem, że problem będzie łatwiejszy w rozwiazaniu, bo szukam taki, który dało by się jakoś rozwiazać, ale każdy wkład jest mile widziany. I jakby ktoś miał kilka problemów (neikoniecznei swoich cudze też mogą być) to moze spokojnei kilka wymeinić.

Poszukaj leku na chorobę genetyczną dla mojego syna

zab Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Olesia:Poszukaj leku na chorobę genetyczną dla mojego syna
Niestety nie jestem genetykiem, nie znam sie na tym. Poza tym takie badania zajmują wiele lat zanim zostanie opracowane choćby lekarstwo w fazie eksperymentalnej.

Nie wiem czy niektórzy potraktowali ten temat jako żart czy coś w tym stylu, ale ja pytam poważnie. Może podam przykład problemu juz rozwiązanego: ludzie mają problem ze wstawaniem rano, wiec ktoś wpadł na pomysł, zeby wymyślić budzik, który dzwoniąc będzie uciekał po pokoju, żeby trzeba go było wstać i wyłączyć.

goracakawa Dodane ponad rok temu,

Nie rozumiem tego wątku – niech mi ktoś wyjaśni.
O jakie problemy pytasz?
W czym chcesz pomóc?
Dużych prawdopodobnie nie rozwiążesz a z małymi jakoś sobie człowiek radzi i chyba nie traktuje to jako problem.

julianne Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez zab:Nie wiem czy niektórzy potraktowali ten temat jako żart czy coś w tym stylu, ale ja pytam poważnie. Może podam przykład problemu juz rozwiązanego: ludzie mają problem ze wstawaniem rano, wiec ktoś wpadł na pomysł, zeby wymyślić budzik, który dzwoniąc będzie uciekał po pokoju, żeby trzeba go było wstać i wyłączyć.

Bo wiesz, czekamy, kiedy zaczniesz coś reklamować:)

telimena Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Julianne:Bo wiesz, czekamy, kiedy zaczniesz coś reklamować:)

Ja reklamę już chyba widziałam

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Może to mesjasz.zbawca
…..hmmmmmmm.
I chce naprawic świat….

Dajmy Mu szansę….

telimena Dodane ponad rok temu,

Monika masz rację 😉 Podejdźmy do tematu poważnie 😉

Moim głównym problemem jest:

– mój czas pracy – pracuję od 9.30 do 17.30 – lubię swoją pracę i jestem dobra w tym co robię (więc zmiana pracy nie wchodzi w grę) w związku z tym mam kłopot ze zorganizowaniem opieki nad dzieckiem, odwiedzeniem lekarza itp…

Czy masz na to jakieś cudowne lekarstwo?

goracakawa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez telimena:Monika masz rację 😉 Podejdźmy do tematu poważnie 😉

Moim głównym problemem jest:

– mój czas pracy – pracuję od 9.30 do 17.30 – lubię swoją pracę i jestem dobra w tym co robię (więc zmiana pracy nie wchodzi w grę) w związku z tym mam kłopot ze zorganizowaniem opieki nad dzieckiem, odwiedzeniem lekarza itp…

Czy masz na to jakieś cudowne lekarstwo?

prywatna opieka medyczna

zab Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW:Może to mesjasz.zbawca
…..hmmmmmmm.
I chce naprawic świat….

Dajmy Mu szansę….
Nie, nie chce zbawiać świata. Tak jak podałem przykład z budzikiem, ktoś wymyślił uciekajacy budzik i go sprzedaje. Potrzeba matką wynalazków jak to mówią, więc dlatego chce poznać potrzeby potencjalnych odbiorców.

fasolada Dodane ponad rok temu,

To ja Ci podsune gotowe rozwiazanie problemu- wozek samobiezny. nie mam sily wypchac wozka z moja “kruszyna” nawet pod mala gorke 🙂

goracakawa Dodane ponad rok temu,

ok…to wymyśl cos na kurz – żeby się nie “robił” – małe a jakie irytujące

telimena Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez GorącaKawa:prywatna opieka medyczna

Gorąca Kawa nie podpowiadaj autorce 😉

Wszystko można załatwić hasłem “prywatna” – prywatnie lekarz, prywatna opiekunka do dziecka – tylko że w pewnym momencie wchodzimy w 2 problem – finanse na te wszystkie “prywatności” 😉

zab Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Fasolada:To ja Ci podsune gotowe rozwiazanie problemu- wozek samobiezny. nie mam sily wypchac wozka z moja “kruszyna” nawet pod mala gorke 🙂

Wiedziałem, że jak podam przykład to się potem za bardzo ludzie skupią na czymś podobnym. Może to i ciekawy pomysł, ale chodziło o problem, który da sie rozwiazać “wirtualnie” tak, żeby jego rozwiązanei mogło być udostepniane za darmo np ktos często zapomina o dniu babci, dziecka itp to można przygotować aplikacja na smartfona, która juz kilka dni wcześneij przypomni o tych dniach. Tylko nie musicie przywiązywać się do tego przykladu. Tak tylko chciałem podać przykład, że problem nie musi być rzeczowy.

Co do kurzu, to, zeby sie nie robił to trzeba przestac mieszkać w tym miejscu i najlepiej wypompować z niego całe powietrze. Kurz to w większosci naskórek i inne rzeczy pochodzące od istot żywych osiadające na meblach, więc jedyną możiwościa jego wyeliminowania jest sterylne pomieszczenie.

jane Dodane ponad rok temu,

Nie bardzo rozumiem, jaki jest cel tego watku. Pracujesz nad ksiazka z cudownymi radami?

rena12 Dodane ponad rok temu,

ja myślę, że czeka na PROBLEM na rozwiązanie którego ma cudna recepturę i wtedy nam coś cudownie zareklamuje

Znasz odpowiedź na pytanie: problemy rodzica

Dodaj komentarz

Prezenty dla dzieci
Pomysł na prezent...
Dziewczyny potrzebuję kilka fajnych pomysłów na prezent dla 13 letniego chłopca oraz 11 latki. Dzieci mają wszystko, co zapragną to mają i w tym problem.... Oni nie wiedzą, rodzice ich
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
8 m nie siada, nie siedzi, nie staje przy meblach...
Moje 8 m dziecko nie siedzi posadzone (nie sadzam, tylko próba czy jest stabilny w tej pozycji, ale po chwili przelewa się na boki bądź do przodu), nie siada, nie
Czytaj dalej