Problemy z utrzymaniem równowagi

Moje dziecko ma problemy z utrzymaniem równowagi. W czasie jedzenia ma problemy z wycelowaniem łyżki do buzi. Byłam z tym u lekarza, ale ten powiedział, zę to nic groźnego i na pewno nie chodzi o problemy neurologiczne. myślałam już o jakiejś rehablitacji, ale sama nie wiem co zrobić. może macie jakieś ćwiczenia na poprawę koordynacji ruchowej?

5 odpowiedzi na pytanie: Problemy z utrzymaniem równowagi

karolinaaaa Dodane ponad rok temu,

myślę, że same ćwiczenia domowe nic nie dadzą. powinnaś zgłosić się z problemem do rehabilitanta. w sieci są specjalistyczne fora, gdzie otrzymasz info za darmo.

ania1976 Dodane ponad rok temu,

lekarz nic nie mówił o rehabilitacji. może jeszcze poczekać zanim podejmie się takie kroki?

karolinaaaa Dodane ponad rok temu,

jak uważasz. jeżeli u córki pojawiły się już bóle kręgosłupa, to sprawa jest poważna. ja bym tego nie lekceważyła. w późniejszym okresie bóle mogą się jeszcze nasilać. ja przez długi czas leczyłam dziecko na płaskostopie i widzę wyraźną poprawę. jestem z Poznania i korzystałam z usług rehabilitantki [edycja ]. Jak jesteś z Wlkp., to polecam.

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee do lekarza a nie na forum z takimi problemami !!!!!!!!!!!!!!!!!

a reklama -zbyteczna :Boje się:

koli Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Ania1976:Moje dziecko ma problemy z utrzymaniem równowagi. W czasie jedzenia ma problemy z wycelowaniem łyżki do buzi. Byłam z tym u lekarza, ale ten powiedział, zę to nic groźnego i na pewno nie chodzi o problemy neurologiczne. myślałam już o jakiejś rehablitacji, ale sama nie wiem co zrobić. może macie jakieś ćwiczenia na poprawę koordynacji ruchowej?
problemów może być dużo..
np:
zaburzenia integracji sensorycznej, problem z błędnikiem itp…
jak nie zaczniesz coś z tym robić to się nie dowiesz..
jak tu już któraś napisała… do dobrego lekarza iść a najlepiej do “centrum wspomagania rozwoju”

Znasz odpowiedź na pytanie: Problemy z utrzymaniem równowagi

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
Czy tablet szkodzi 3 latkowi ?
Witam Moje drugie dziecko w chłopczyk wieku 3 lat dorwał 7 calowy tablet i codziennie tylko by na nim grał i malował. Czy wyświetlacz tabletu może mu zaszkodzić? Czy są
Czytaj dalej
Polecam
Zmywarkę
Szukam zmywarki - dość pilnie, i kompletnie nie wiem którą wybrać. Przewertowałam stare tematy i mam wrażenie, że króluje Bosh. Doradźcie na co zwrócić uwagę, czego oczekiwać. Może macie sprawdzone
Czytaj dalej