PROSZĘ O POMOC – CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA???

od 4 miesięcy non stop się nie zabezpieczam, nigdy nie bralam tabletek. mój cykl trwa 34dni (do tej pory było różnie 32, 33 ,34, 35) , a okres 6-7 dni. od dwóch miesięcy mam co do minuty co 34 dni, i co najlepsze okres kończy się po 2-3 dniach… boli mnie brzuch, jajniki i mam prawie wszystkie objawy ciąży (sikanie co chwila, zmiana w apetycie, mdłości, zmienne nastroje, ból piersi…) ponad tydzień temu robiłam test wyszedl negatywny, pozniej dopatrzylam sie bladej kreski. poszlam do ginekologa i stwierdzila ze mam tylozgiecie macicy dala mi luteine ktora kazala brac od 16dnia cyklu przez 10 dni przez kolejne 3miesiace. bylam 6 dni temu u niej i przy badaniu powiedziala mi ze mam druga faze cyklu..?????? co wy o tym sądzicie?? Dodam , że zgodnie z jej zaleceniem po raz ostatni bodajze 6 dni temu, znowu bylo ,,przytulanie,, i po tym polozylam sie na brzuchu na pol godz aby tam wszystko dolecialo… nie wiem co o tym sadzic. okres sie pojawil 5wrzesnia a dzis juz go praktycznie nie ma. zaczal sie brazowa plama, w trakcie byl kolor brazowo-czerwony a dzis ostatnia plama brazowa….

co o tym sądzicie???

1 odpowiedzi na pytanie: PROSZĘ O POMOC – CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA???

paszulka Dodane ponad rok temu,

Idź na betę!! 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: PROSZĘ O POMOC – CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA???

Dodaj komentarz

Zdrowie i uroda
Bioterapeuta, Aleksander Haretski, Walesta Sp. z o.o.
Bioterapeuta pomaga w dolegliwościach takich jak: leczenie kręgosłupa choroby układu nerwowego nerwice i zaburzenia równowagi psychicznej stres i jego skutki reumatyzm zaburzenia funkcji seksualnych obniżona witalność nałogi bioenergoterapia, akupresura, masaż rehabilitacyjny, terapia
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
jeszcze o grocie solnej
powiedzcie, czy można zaczynać od razu od pełnych sesji (tu gdzie sprawdzałam są po 45minut), czy z dziećmi lepiej najpierw na mniej czasu i stopniowo zwiększać?
Czytaj dalej