Przebarwienia

Po ostatniej ciąży pozostały mi na twarzy przebarwienia (plamy). Teraz znow jestem w ciaży i zastanawiam się czy używanie kremów z wysokim filtrem jest dostateczną ochroną. Czy te przebarwienia powstają w wyniku zmian hormonalnych i nie ma na to rady?

3 odpowiedzi na pytanie: Przebarwienia

Dodane ponad rok temu,

Re: Przebarwienia

zmiany hormonalne, nie ma na to rady:(
mialam to samo – wygladałam strasznie.

POZDRAWIAM 🙂
bruni

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: Przebarwienia

może na wszelki wypadek udaj się jeszcze do dermatologa?

gacek Dodane ponad rok temu,

Re: Przebarwienia

nie sądzę, żeby jakieś kremy pomagały na rpzebarwienia ciąźowe – ale oczywiście ja nie jestem specjalistą – wizyta u dermatologa wydaje isę najlepszym pomysłem!
Z tymi przebarwieniami równie bywa. Ja w pierwszej ciąży cie miałam co prawda plam na buzi, ale gruba krecha na brzuchy i przebarwione na brunatto wszelkie blizny na całym ciele dały misię we znaki jeszcze długo po porodzie. Teraz też jestem w ciąży( 8 miesiąc) i żadnych przebarwień nie zauważyłam – oby tak zostało;-))
pozdr.
Gacek

Znasz odpowiedź na pytanie: Przebarwienia

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
No i co mam zrobić??? (kolczyki)
Nir planowała przebijać uszów Oli aż sama nie będzie chciała. No ale ona już chce i to nie jest jednodniowa zachcianka. Marudzi mi o tym odkąd poszła do przedszkola. Codziennie
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Ile na chrzest-Warszawa
No wlasnie bede chrzestna matka no i niewiem ile sie daje??? Ubieram mala- wyniesie mnie to 200 zl, zamowie torta, mama upiecze placka- to wszystko wyniesie 100 zl i planuje
Czytaj dalej