Przebyte zapalenia uszu a basen

Doradźcie proszę. Mój syn w tym roku przedszkolnym miał 3- krotnie wysiękowe zapalenie ucha. Aktualnie wszystko jest ok ( po kontroli u laryngologa) ale zapomniałam się zapytać czy może chodzić na basen?

3 odpowiedzi na pytanie: Przebyte zapalenia uszu a basen

ninja71 Dodane ponad rok temu,

Mysle ze moze chodzic na basen. Rownie dobrze mozna zapytac czy mozna myc mu glowe i moczyc uszka w domu. Badz ostrozna po basenie pol godziny posiedzcie w szatni, czapeczka i nawet Go zahartujesz. Naprawde basen jest nnajlepszym naturalnym sposobem hartowania maluchow:)

kodo Dodane ponad rok temu,

Podobno są specjalne zatyczki do uszu- zapytaj w aptece. Sama jestem nimi zainteresowana. Ciekawa jestem, jak sprawdzają się w praktyce. czy sa przydatne, czy to tylko gadżet?
Może ktoś używał?

Mój syn w tym roku przedszkolnym miał 8 razy zapalenie uszu, ma stwierdzony niedosłuch i wizytę w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu we wrześniu, więc zdecydowaliśmy wspólnie z lekarzem, że nie będzie chodził na basen.

ewike Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez annia:Doradźcie proszę. Mój syn w tym roku przedszkolnym miał 3- krotnie wysiękowe zapalenie ucha. Aktualnie wszystko jest ok ( po kontroli u laryngologa) ale zapomniałam się zapytać czy może chodzić na basen?

Na basen nie chodziłabym w wypadku gdyby to było zapalenie takie z perforacją błony bębenkowej, chodząc na basen (dziecko ma zadrenowane uszy) do uszu wkładamy waciki nasączone ciekłą parafiną (chodzi o tłuste, oleiste – nie przepuści wody), na głowę czepek

Znasz odpowiedź na pytanie: Przebyte zapalenia uszu a basen

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Ginekolog w Krakowie
Witam, dorastam do decyzji zmiany ginekologa. Czy możecie polecić swoich sprawdzonych lekarzy i ew. na priva podać namiary i ceny?
Czytaj dalej
Polecam
Roger Waters w lodzi
[url]https://cjg.gazeta.pl/CJG_Lodz/1,104407,8044609,The_Wall_w_Lodzi__Waters_zagra_w_Atlas_Arenie_dwa.html[/url] wlasnie wyczytalam ze bedzie. baaardzo polcam. to byl najlepszy chyba koncert w moim zyciu, a zaliczylam ich sporo..
Czytaj dalej