przejście ze stanowiska na inne stawisko w pracy

Mam pytanko. Szukałam na nie odpowiedzi na stronie Państwowej Inspekcji Pracy, ale nic na ten temat nie znalazłam.
Jestem zatrudniona w pracy na czas nieokreslony od stycznia tego roku, a ogólnie pracuje na swoim stanowisku od października 2005 roku. Pytanie dotyczy tego, czy jeśli zostane przeniesiona na swoją prośbę na inne stanowisko lub na prośbę Szefa innego Wydziału na wyższe stanowiko to czy poprzednia umowa o prace zostanie zerwana i od nowa musze mieć umowę na okres próbny? Wydaje mi się, że nie, ale taki system jest praktykowany u mnie w pracy.
Acha i jescze jedno pytanie do tego – planuje zajść w ciąże (na dniach) i czy to coś zmienia. Oczywiście poinformowałam o tym fakcie “nowego” szefa i nie ma nic przeciwko. Obecny nic o tym nie wie.

Mateuszek

1 odpowiedzi na pytanie: przejście ze stanowiska na inne stawisko w pracy

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: przejście ze stanowiska na inne stawisko w pracy

Ja po awansie otrzymałam aneks do umowy poprzedniej ze zmianą stanowiska “p.o.” na okres prbny od dnia… do dnia…. Jezeli by nie wyszło wracam na poprzednie stanowisko. I tyle.
Na szczęście się udało….

Anka i Basiulec (17.12.2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: przejście ze stanowiska na inne stawisko w pracy

Dodaj komentarz

Dla starających się
dziewczyny napiszcie mi co jest grane?
jak juz pisalam nie wiem co myslec.opoznia mi sie okres mam bole podbrzusza i zamiast @ uplawy czy moze to byc ciaza? poczekam do 6 i zrobie test i dam
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
Strach przed kolejna próbą
Witam wszystkich. Byłam u lekarza. Prawdopodobnie cytomegalia nie była przyczyną mojego 2 poronienia.Wynik CMV IgG 43 świadczy o tym że cos takiego miałam ale CMV igM jest ujemne czyli obecnie
Czytaj dalej