Forum: Karmienie

przesypianie jedzenia

Moj dwutygodniowy synek caly czas jadl jak smok w dzien co 2-3h w nocy 3-4h. I dzis w nocy nie chcial nic,od 21 wczoraj jadl raz i wcale nie duzo. Budze go i probuje dostawic do piersi ale on po paru lykach zasypia. Czy to moze byc normalne???? Czy moze zmiana pogody? Z upalu przeszlo na deszcz. Martwie sie czy to moze objaw jakies choroby.

baby-gaga.com/p/car210bb.jpg[/img]

2 odpowiedzi na pytanie: przesypianie jedzenia

renia-s Dodane ponad rok temu,

Re: przesypianie jedzenia

Moja Gabrysia od początku lubiła zrobić sobie jedną dłuższą przerwę w ciągu nocy. Jakoś nie miałam serca jej budzić i zmuszać. Potem lekarka na wizycie (w 3 tygodniu) stwierdziła, że takie maleństwo nie powinno przesypiać posiłków i w dzień miałam ją budzić (w razie co) co 3 godziny a w nocy co 5-6 godzin. I bardzo dobrze, że akurat miała do tego takie podejście. Mała bardzo szybko zajarzyła pomysł i w dzień jadła co 3 godziny a w nocy robiła sobie jedną dłuższą przerwę 5-6 godzin. A waga jest dobra.

A propo budzenia w nocy to jest to bardzo delikatny temat. Niektórym dzieciom pozostaje w nawyku częste budzenie w nocy i nawet już duże dzieci budzą się na karmienia. Ja zrobiłam jak już wyżej pisałam i nieźle na tym wyszłam. Bardzo dużo mi dawała ta jedna dłuższa przerwa w nocy. A skoro dziecko potrzebuje takiej przerwy – to tylko się cieszyć (tak myślę).

Renia &

kas Dodane ponad rok temu,

Re: przesypianie jedzenia

Jesli na Twój gust w dzień je dobrze i na oko przybiera to sie nie przejmuj tylko korzystaj ze snu 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: przesypianie jedzenia

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Czym jest dla Was forum?
Witam! Wiadomo, że komputery są coraz bardziej obecne w naszym życiu, nie tylko jako pomoc w pracy, czy jako źródło wiedzy, ale niestety np. jako forma rozrywki- zamiast aktywnego wypoczynku lub
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
nie woła siku
Witam Wszystkie mamy bardzo serdecznie tatusiów również. Jestem nową użytkowniczką forum chociaż nie raz korzystała z rad tu zamieszczanych już kiedy byłam w ciązy z moim Pawełkiem. Obecnie moj mały Wielki Skarb
Czytaj dalej