Puls !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny czy której z Was przytrafiło się kołatanie serca-puls 188 !!!!!! :-((((( Mi się coś takiego zdarzyło i myślałam że serce mi wyskoczy z piersi. Trwało to jakieś 10 minut. Nie wiedziałam czy wzywać karetkę czy czekać, ale całe szczęście po jakimś czasie samo przeszło. Wystraszyłam się nie na żarty. Czy Wy tez coś takiego miałyście????

2 odpowiedzi na pytanie: Puls !!!!!!!!!!!!!!!!!!

gusiek Dodane ponad rok temu,

Re: Puls !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witaj, ja tez tak mam od czasu do czasu. Zaniepokojona spytalam p. dr i powiedziala, ze to normalne, bo serce pompuje teraz wiecej krwi i nie ma sie czym martwic. ALe ja za kazdym razem jak mnie tak lapie to panikuje, bo nie jest to przyjemne uczucie… Serce mi wali jak oszalale, cala krew jakby uderzala mi do glowy a jak przestaje to mam wrazenie, ze za chwile zemdleje…. No, ale to sa wszystko uroki naszego wyjatkowego stanu. Wiec cierpliwie i spokojnie i oby do konca, a pozniej tylko radosc z dzieciaczka i o wszystkim zapomniemy!
Pozdrawiam!

Agnieszka i Kruszynka (30.03.03)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Puls !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam w ciązy tętno ok. 100, podchodzi mi do 120 w stanie spoczynku (np. leżę sobie zrelaksowana i wypoczęta i taki wynik!).
Ale twoje jest już dosc duże… nie wiem, poradzę Ci porozmawiać z Nelly, ktora z powodu wysokiego tętna była na pogotowiu lub w szpitalu, wynik miała chyba o ile pamiętam ok. 190 – na pewno będzie wiedziałą więcej. Jej nick to chyba Nelly21.

Lea i dzieciątko płci zmiennej acz niezmiennie kochanej (11.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Puls !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Nie chce jeść
Od kilku dni moje jak do tej pory wiecznie nienajedzone dziecko obraziło się nagle na jedzenie. Do tej pory zjadała 5x po 150ml, a teraz ledwo w nią wepchnę 5x
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
do redakcji - jeszcze o wstawianiu zdjęć
pewnie Szanowna Redakcja już tysiąc razy wyjaśniała problem, ale ośmielę zapytać jeszcze raz: jak wstawić zdjęcie przy podpisie (i jakie powinno mieć parametry, zeby było takie malutkie jak trzeba :-))
Czytaj dalej