Pytanko do mam dzieci z AZS i alergią

Mam pytanko do mam dzieciaczków z AZS i alergią wszelaką, czym smarujecie buzię dziecka leczniczo i nawilżająco? A przy okazji jeszcze jakich używacie kremów z Filtrami UV na słoneczko???

Mikołaja wysypało ostatnio wewnątrz dłoni i na płatkach uszów, smarujemy maścią przepisaną przez pediatrę (Latiwat), która zawiera jakieś śladowe ilości sterydów. Teraz widzę że z rączek znika, z uszów nie bardzo ale za to pojawia się na policzkach.

Anka i Mikołaj 16.10.2003

2 odpowiedzi na pytanie: Pytanko do mam dzieci z AZS i alergią

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: Pytanko do mam dzieci z AZS i alergią

u dziecka nie ma wprawdzie azs, ale sma jestem alergiczką i u mnie najlpiej działają sterydy niestety i masc robiona w aptece. jeśli Cię interesuje poszukam skład i napiszę.
wczoraj znalazłam taką stronę. myślę, że znajdzisz tu dużo ciekawych informacji dla Ciebie

[Zobacz stronę]

Beata&Patryk(03.03.03)

Dodane ponad rok temu,

Re: Pytanko do mam dzieci z AZS i alergią

U nas objawy AZS lekko ustąpiły ale od wieku 9 miesięcy do 1,5roku było tragicznie. Pomagały na silne zmiany sączące tylko maści sterydowe, typu Elocom czy Cutivate. Do pielęganiacji skóry używałam na początku maści cholestrolowej ale w tej chwili używam do smarowania ciała Balneum Baby krem. U nas się sprawdza, ale trzeba często smarować bo skóra jest bardzo sucha.
Używałam też Elidelu ale za póżno go wprowadziłam bo jak Marta miała już ok 1,5roku kiedy te zmiany lekko ustąpiły. Teraz Elidelu i sterydowych już nie używam bo nie ma potrzeby.
Wcześniej jak tylko wyszła u Marty alergia skórna ok 7-8 miesiąca do pilelęganacji używałąm Topialyse Exomega A-Derma dla atopików.

Marta 22m-ce

Znasz odpowiedź na pytanie: Pytanko do mam dzieci z AZS i alergią

Dodaj komentarz

Bliźniaki, trojaczki i …
opiekunka
witam, właśnie zaczynam poszukiwania opiekunki dla moich bliźniaczków i właśnie w związku z tym mam pytanie do Was czy jest coś na co powinnam szczególnie zwrócić uwagę, zapytać...podczas "kastingu" -
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
6 letnia kłamczucha - jak reagować?
Witam!! Piszę w sprawie córki mojej koleżanki.... Dziewczynka ma 6 lat i czasem mnie odwiedza ( sama) i opowiada wtedy niestworzone histoie... Chcąc ukrócić to jej bajanie, zastosowałam podstęp, gdy jej mama
Czytaj dalej