pytanko intymne

Czy któraś z was zaszła w ciążę przyjmując tabletki antykoncepcyjne? Moje właściwe pytanie jest: jaki wtedy miałyście okres, tzn. plamienie, czy żywa krew? Pytam, bo właśnie skończyłam drugie opakowanie tabletek (pierwsze były cilest – po nich cały miesiąc plamiłam, drugie – jeannine – plamienie przez pół m-ca) i skończył mi się dzisiaj również okres, który był właściwie dłuższym plamieniem, nie było, jak zawsze, normalnej krwi. Mogło się zdarzyć, nie wykluczam ciąży, ale zanim jutro kupię test może któraś mi podpowie? Dziękuję i pozdrawiam.

Burbus i Kacperek 31.07.03

4 odpowiedzi na pytanie: pytanko intymne

daga25 Dodane ponad rok temu,

Re: pytanko intymne

Ja nie brałam pigułek ale właśnie mój ostatni “okres” plamił się kilka dni (normalnie w terminie miesiączki) i rośnie mi Kuba :))
Życzę ci, żeby wynik testu wypadł po twojej myśli:)

Daga, Zuza 17m i Kubuś “Aba” 28tc

burbus Dodane ponad rok temu,

Re: pytanko intymne

Dziękuję 🙂 Już wiem, że Kacperek nie będzie miał jeszcze braciszka ani siostrzyczki. Ale kiedyś na pewno. Pozdrawiam cieplutko.

Burbus i Kacperek 31.07.03

burbus Dodane ponad rok temu,

Re: pytanko intymne

Dziękuję 🙂 Już wiem, że Kacperek nie będzie miał narazie braciszka ani siostrzyczki. Ale kiedyś na pewno. Pozdrawiam cieplutko.

Burbus i Kacperek 31.07.03

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: pytanko intymne

Ja zaszłam w ciążę stosując cilest. Okres powinnam była dostać, ale nie dostałam, po kilku dniach zanim zaczęłam brać nowe opakowanire zrobiłam test i był pozytywny.

Asia i Ola (20 m-cy!)

Znasz odpowiedź na pytanie: pytanko intymne

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
GRYPA ŻOŁĄDKOWA POMOCY !!!!
Powiedzcie mi jakie sa objawy bo mój syn wymiotuje juz od 15.00 nawet jak wypije wodę to zwraca Dorota z maluchami
Czytaj dalej
Dla starających się
pracowity weekendzik...
... szykuje sie nam otoz to bylam dzisiaj na kolejnym usg (pierwsze bylo w poniedzialek i lekarz wypatrzyl na lewym jajniku pecherzyk 14mm - po stymulacji clo) na ktorym widzialam swoj
Czytaj dalej