Reksio :-))))

musze wam się pochwalić. partę dni temu mąż ściągnął z internetu “Reksia” – bajkę z mojego dzieciństwa, no jest jeszcze też Bolek i lolek, miś uszatek….itp. miłe wspomnienia.:-)
kuba uwielbia pieski – kiedy takiego widzi to szaleje – nie ważne czy to prawdziwy, czy w telewizji (ogląda u dziadków – u nas nie ma telewizora;-), czy w książeczce, czy nawet jak widzi nocnik w kaształcie psa to piszczy z zachwytu. stąd też Reksio 🙂
myśleliśmy że Kuba jest jeszcze za mały – a tu niespodzianka. nie wytrzymał pełnego odcinka (9 minut) ale przez 6 był naprawde skupiony i bardzo przeżywał przygodę reksia – wydawał różne odgłosy, robił miny w zależności jaki był tok akcji…..
to nie samowite……mój mały dzidziuś staje sie już dużym chłopcem :-)))))
jutro następny odcinek, a potem czas na ściągnięcie innych bajek….bo mamy tylko 10 odcinków reksia

ILONA I KUBEK

6 odpowiedzi na pytanie: Reksio :-))))

Dodane ponad rok temu,

Re: Reksio :-))))

Skąd ściągneliście, podaj namiary też chcę!!!!!!!!!!! polecam jeszcze Teletubisie zobaczysz jak bedzie fajnie.

Ania mama Michałka (23.10.01)

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: Reksio :-))))

o tak teletubisie sa suuper..Ewa zamienia sie w Lale,czasem Po…. A ktorego michalek lubi najbardziej??

teo Dodane ponad rok temu,

Re: Reksio :-))))

ściągnęliśmy z takiej strony gdzie ludzie wymieniaja się swoją zawartością całości lub części dysków. fajna rzecz, bo ludzie z całego świata mają same nowości, nawet takie, któych u nas w polsce jeszcze nie ma w kinach. (reksio to nie nowość 🙂 aha ściągnęliśmy też ciekawe piosenki – kaczka dziwaczka, tik -tak i inne ze starych programów dla dzieci).
ściąganie długo trwa, bo jest wolny transfer. jutro mąz wróci z pracy to się spytam i dam ci znać. spytam też o to cz dało by sie to przesłać mailem to wtedy miałabyś szybciej bez szukania.
do jutra.

ILONA I KUBEK(21.02.02)

Dodane ponad rok temu,

Re: Reksio :-))))

Michał lubi wszystkie, nie naśladuje konkretnego misia tylko robi tak jak wszystkie teletubisie czyli wypina brzuszek i stęka (kiedyś pryknął z wysiłku). Tancuje jak usłyszy muzykę i klaszcze, morda mu sie śmieje. Czas spróbować innych bajek, moze ten reksio?

Ania mama Michałka (23.10.01)

teo Dodane ponad rok temu,

Re: Reksio :-))))

Reksio jest super – nic w nim nie mówią, jest tylko muzyka, trwa tylko 9 minut, nie ma w nim przemocy…..zobaczę czy będzie sie wam dało go przesłać mailem, może nie w całości 10 odcinków, tylko w częściach, każdy odcinek oddzielnie…..
spróbuję gdzieś koo 14.00 – 15.00..
:-))))))0

ILONA I KUBEK(21.02.02)

teo Dodane ponad rok temu,

Re: Reksio :-))))

Japan – niestety mailem reksia nie prześlemy – za duży rozmiar. ale mamy dwa wyjścia – albo wyślę wam płytę CD z nagranymi odcinkami – albo mogę podać ten adres – tylko nie wiem czy się nie zniechęcicie, bo ten program trzeba ściągnąć, zainstalować, zalogować się, udostępnić cały lub częś swojego dysku i dłuuuuuuuuugo ściągać…..
odezwij się co wolisz…..:-)

ILONA I KUBEK(21.02.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: Reksio :-))))

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Podpisy
Dziewczyny! i Chłopaki! (jeśli jesteście) Czy mogły/libyście w Waszych podpisach umieszczać daty urodzenia dzieci, bo ja się już gubię... Ola i maluchy: Staś (9.12.98), Tadzio (15.01.01) i Basia (11.01.03)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Bardzo wazne pytanie
Dziewczynki pomozcie bo juz sie zakrecilam i nie wiem. Sprawa jest nastepujaca : Jezeli przytulanko bylo w sobote wieczorem ( wczoraj ) a dzisiaj rano robilam test owu i wyszedl mi wzrost
Czytaj dalej