RIBOMUNYL – kto tym uodparniał?

Moja Julka od września idzię do przedszkola. Martwię się bo ma skłonności do częstych infekcji – katarki, kaszelki, gardełka 🙁 Lekarka poleciła Ribomunyl – czy podawałyście to swoim dzieciom na uodpornirnie? Z jakim skutkiem?

Jula(02.02.02) Marysia(04.05.04)

2 odpowiedzi na pytanie: RIBOMUNYL – kto tym uodparniał?

agi9 Dodane ponad rok temu,

Re: RIBOMUNYL – kto tym uodparniał?

Podawalam. Skutek byl marny – tak jak i przy innych tego typu srodkach. A im drozszy preparat – tym skutek byl marniejszy. Jedyne co zadzialalo to biostymina – ale moze to dlatego ze akurat jak mlody to bral to zaczal wyrastac z ciaglych infekcji. Ale pewnie nie zaszkodzi – wiec mozesz sprobowac.

Aga, Pawełek, Paulinka

Dodane ponad rok temu,

Re: RIBOMUNYL – kto tym uodparniał?

też będę podawać to Młodemu- pierwsza dawka w sierpniu, a potem przypominające co miesiąc;
Krzyś też idzie do przedszkola… ale jak sobie pomyślę, że będzie jednym z najmłodszych w grupie to się zaczynam martwić :(( a na dodatek w grupie mają też być czterolatki;

Znasz odpowiedź na pytanie: RIBOMUNYL – kto tym uodparniał?

Dodaj komentarz

Dla starających się
Krotki cykl a ovu
No i się jakoś sprawdza, że krótkie cykle sa bezowulacyjne! Nie wykrylam ovu w tym miesiacu... tylko sluz na nia wskazywal a temperatura nie no i @ przyszla 21 dc.
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
NUDNOSCI -czy to objaw zblizajacego sie porodu?
czesc dziewczyny -jestem nowa i jestem w 35 t.c +4 dni i od kilku dni mam olbrzymie nudnosci takie jak na poczatku ciazy mam tez czeste twardnienia brzuszka i lekkie
Czytaj dalej