robi kupkę w nocy

może to i śmieszny problem, ale od kilku dni Julcia robi kopkę w nocy !!! I wciągu dnia kilka razy! Po prostu budzi się wnocy na cycusia i kopka albo już jest w pieluszce albo sobie stęka wcinając cycusia w naszym łóżku po czym ma zamiar słodko sobie zasnąć – tylko, że muszę jej przecięż zmienić pieluchę, no i wtedy się rozbudza, ale to już inna sprawa.
Zwykle robiła jedną, dwie w ciągu dnia.
Dodam, że kupa nie jest rzadka ale też nie taka jak zwykle.
Z nowego jedzonka to daję jej jedynie kaszkę mleczno-pszenną (wcześniej nie chciała jeśc mlecznej, tylko pszenną albo ryżową, a teraz jej posmakowała). Czy to może po tej kaszce tak być?

Beba i Julitka (20.02.2004)

6 odpowiedzi na pytanie: robi kupkę w nocy

magdalenaaa Dodane ponad rok temu,

Re: robi kupkę w nocy

To zmień kaszkę i zobacz czy jest zmiana.

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Re: robi kupkę w nocy

Aśce zwiększa się ilość kupek (z 1 do 5-6 dziennie) jak jej zęby dokuczają i zaczyna więcej się ślinić. NIe dostaje biegunki, tylko więcej kupek.
Poza tym zauważyłam, że dobrze jej się robi kupkę tak godz-2 godz po wieczornej kaszce – jak zje większą porcję. Na wszelki wypadek zaczęłam jej dawać kaszkę nieco wcześniej.
Pozdrawiam,

beba Dodane ponad rok temu,

Re: robi kupkę w nocy

zmieniłam kaszkę, nic nie pomogło
Kupa czasem prawie normalna a czasem ciemnozielona jakaś taka jakby zważona. Nie mogę zaobserwować żadnego związku z jakimś jedzonkiem
No i nadal robi w nocy.
Czasem w takiej ilości, że po prostu jestem w szoku, gdzie to się zmieściło w tym małym brzuszku!!!

Beba i Julitka (20.02.2004)

usianka Dodane ponad rok temu,

Re: robi kupkę w nocy

Widziałam, ze zmieniłas kaszke i jest bez zmian. To moze nietolerancja glutenu? Moze nie toleruje mleka z kaszki (to nie jest mleko modyfikowane tylko zwykłe). A moze po prostu malej ida zeby? Własnie mam to na tapecie – po raz pierwszy zabkowanie sie u nas czyms objawiło – własnie radykalną zmianą kupek. Nie są co prawda zielone, ale konsystencja zmienila sie z “bobkow” na kupki jak u noworodka, do tego sluz, duzo niestrawionych pokarmow – generalnie sie przerazilam. Do tego tez pojawily sie kupki w nocy – to juz nas calkiem zszokowalo. Ale po kompleksowym “przegladzie” pediatra stwierdzila “zęby”.

beba Dodane ponad rok temu,

Re: robi kupkę w nocy

faktycznie, w kupce jest często niestrawione jedzonko, zawsze mandarynka, zdzarza się marchewka, groszek
Może rzeczywiście to, jak u Was, zęby. Tylko czy to wychodzenie zębów może trwać tak długo, bo to już będzie ze trzy tygodnie ta kupa. Zębów nie widać za bardzo żeby wychodziły (teraz czas na czwóreczki) i innych objawów ich wychodzenia za bardzo nie widzę, czasem tylko pcha sobie paluszki do buzi, więc sama nie wiem czy to zęby…
Chyba czas do lekarza
A jak długo u Was była taka kupa?

Beba i Julitka (20.02.2004)

usianka Dodane ponad rok temu,

Re: robi kupkę w nocy

Kupki w nocy trafiły sie ze 3-4 razy. Ale rozluzniona kupke Emilka ma juz od miesiąca. Zmiana była diametralna – z dnia na dzien. Poza tym zdarzały jej sie “kleksiki” przy bączkach. Przedtem nigdy nie mielsimy najmniejszych problemow przy ząbkowaniu (zęby na pewno mamy w toku – i czwórki i trójki powoli wychodzą).
Pediatra zaleciła nam większą dawke trilacu no i kupki zrobily sie lepsze (zapach, konsystencja, nie ma juz sluzu, mniej nieprzetrawionyh resztek) – ale to nadal jest inna kupka niz normalnie. Moze juz tak zostanie – nie wiem, bo w zasadzie teraz ta kupka wygląda tak jak u rówiesników Emilki.
Mysle, ze warto sie udac do pediatry.

Znasz odpowiedź na pytanie: robi kupkę w nocy

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
Lekarz w W-wie
Cześć dziewczyny Potrzebny mi adres lekarza od trudnych przypadków w W-wie oraz adres gdzie można zrobić przeciwciała przeciwplemnikowe. Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam jola35
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Białe kropki na nosku.
Mój synek urodził sie z takimi białymi kropkami na nosku. Jeszcze w szpitalu pani doktor powiedziała że to się nazywa lilo (nie jestem pewna czy dobrze zapamiętałam tą nazwę) że
Czytaj dalej