ropa pod mleczakami

Może ktoś mi coś poradzi, może ktoś miał podobny problem. Moja córka ma 6 lat, pod dolną 4 zrobił się jej ropień, dentysta usunął zęba i przez miesiąc było dobrze, teraz małej co kilka dni wychodzą na dziąsłach takie małe pęcherze z ropą, płuczemy to szałwią i schodzi ale po kilku dniach znowu pojawiają się nowe, mój dentysta jest na urlopie ale pielęgniarka powiedziała że trzeba będzie usunąć te zęby które są już leczone a mała ma leczone już wszystkie 4 i 5. Nie wiem co robić, przeraża mnie myśl że miałybyśmy wyrywać kilka zębów.

3 odpowiedzi na pytanie: ropa pod mleczakami

dodiejka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez MAJKA12081:Może ktoś mi coś poradzi, może ktoś miał podobny problem. Moja córka ma 6 lat, pod dolną 4 zrobił się jej ropień, dentysta usunął zęba i przez miesiąc było dobrze, teraz małej co kilka dni wychodzą na dziąsłach takie małe pęcherze z ropą, płuczemy to szałwią i schodzi ale po kilku dniach znowu pojawiają się nowe, mój dentysta jest na urlopie ale pielęgniarka powiedziała że trzeba będzie usunąć te zęby które są już leczone a mała ma leczone już wszystkie 4 i 5. Nie wiem co robić, przeraża mnie myśl że miałybyśmy wyrywać kilka zębów.

u mojej 7,5 było tak samo.
przy dolnej 4 zrobił sie tez taki pęcherzyk z ropą. ale dentystka jej to przeczysciła i wrzuciła lekarstwo na 2 tyg. teraz ma tą 4-ke zaplombowaną.
pęcherzyk sie wchłonął i narazienie ma problemu.

paszulka Dodane ponad rok temu,

Miałam tak jako dziecko… przy mleczakach. Chyba napadło moje czwórki i piątki. Usunięto mi je. Generalnie mam mega zdrowe zęby teraz.

wyki Dodane ponad rok temu,

Moja Iza tak miała. Długo nie robilismy nic – przetoka sie sama oczyszczała własnie (czyli był pecherzyk po nocy a w ciągu dnia znikał) Ale po tym jak pojawiły się epizody bólu ząb został usunięty i jest spokój. Ale fakt ze za jednym zamachem poleciała i czwórka i piątka po tej stronie.

Znasz odpowiedź na pytanie: ropa pod mleczakami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odradzam
MATERACYK
[URL="http://allegro.pl/materac-kokos-gryka-pianka-130x70-lozeczko-i1388343015.html"]http://allegro.pl/materac-kokos-gryka-pianka-130x70-lozeczko-i1388343015.html[/URL] Jaki szajs, mówię Wam. Aż się śmieję sama z siebie . Kupiłam młodej bo poprzedni jednak za cienki na moje 10 kilo szczęścia :) Pokrowiec jest cieniusieńki, mata kokosowa jest niczym
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Basen / pływalnia -> Trójmiasto
Witam wszystkie mamuśki :) Jestem majóweczką. Staram się znaleść zajęcia na basenie dla kobiet w ciąży i najchętniej koleżankę, która by ze mną chodziła na nie :) Bo razem zawsze
Czytaj dalej