Rozejście mięśni prostych brzucha – ćwiczenia

Przydarzyło mi się coś takiego 🙁 sytuację pogorszyłam nieodpowiednimi ćwiczeniami, bo nie wiedziałam, że mi się te mięśnie rozeszły. Lekarz zasugerował ćwiczenia mięśni skośnych, najlepiej z indywidualnie dobranymi ćwiczeniami. I mam pytanie – kto i gdzie ustala indywidualny program ćwiczeń? Na siłowni znajdę kogoś takiego? Nie chcę sobie zaszkodzić.

2 odpowiedzi na pytanie: Rozejście mięśni prostych brzucha – ćwiczenia

lulka77 Dodane ponad rok temu,

Najlepiej iść do poradni rechabilitacyjnej na NFZ trochę poczekasz albo prywatnie do jakiegos rehabilitanta ja tak byłam na jednej wizycie i pokazał mi jak ćwiczyć własnie na mięśnie skośne brzucha tylko ja mam lenia ale to już inna bajka. Na siłowni to bym się bała korzystać z porady.

jaiza Dodane ponad rok temu,

Lulka, a czy skierowanie dostałaś od lekarza rodzinnego? Koleżanka wf-istka ma mi przygotować zestaw ćwiczeń,ale faktycznie lepiej byłoby się udać do poradni.A czy w ogóle ćwiczyłaś choć trochę? Ciekawa jestem, na ile takie ćwiczenia są skuteczne.

Znasz odpowiedź na pytanie: Rozejście mięśni prostych brzucha – ćwiczenia

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Czy wódka na komuni to dziś konieczność??
Nie twierdzę że sama jestem niepijąca, ale moja siostra na komunię zrobiła porządny zakup wódki wcale jak na wesele... Wszystko rozumiem, ale nie wiem jak jest w innych częściach Polski
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Pytanie na cito
Waham się, czy jechać na nocny dyżur czy nie. Kaszel, gorączka i 38 stopni, a najbardziej co mnie niepokoi to plamy na ciele, swędzące, jak po pokrzywie. Na plecach, brzuchu, na szyję
Czytaj dalej