Sączenie się wód płodowych pomóżcie

Powiedzcie jak objawia się sączenie się wód płodowych?
przestraszyłam się dzisiaj bardzo bo mam takie jakieś bardzo wodnicte upławy o zabarwieniu żółtawym , jakby popuszczanie moczu , nie trwa to cały czas ale się bardzo denerwuję , ostatnia wizyta u lekarza była tydzień temu i lekarz powiedział że ciaża rozwija się super , usg również było w porządku , czy to normalne , czy sączą mi się wody płodowe ????

monika i bąbelek

2 odpowiedzi na pytanie: Sączenie się wód płodowych pomóżcie

lilianka Dodane ponad rok temu,

Re: Sączenie się wód płodowych pomóżcie

Wody zazwyczaj sa bezbarwne, mogą być również podbarwione krwią lub zielonkawe. Jeśli ma to kolor żółtawy, to bardzo możliwe, że popuszczanie moczu (częste zjawisko u kobiet w ciąży). Jednak ja zadzwoniłabym do lekarza albo podjechała do szpitala, tam zbadają i będzie wszystko wiadome.

Pozdawiam

Lilianka i Mikołaj (19.06.2004)

anetkaanetka Dodane ponad rok temu,

Re: Sączenie się wód płodowych pomóżcie

To prawdopodobnie fizjologiczna wydzielina z pochwy i odrobina moczu. Ja miałam podobnie też się wystraszyłam ale wszystko było ok. Byłam wtedy w 16 tygodniu ciąży. NAJLEPIEJ JAK PÓJDZIESZ DO LEKARZA LUB DO SZPITALA I SIĘ UPEWNISZ. BĘDZIESZ SPOKOJNIEJSZA. Pozdrawiam

Aneta

Znasz odpowiedź na pytanie: Sączenie się wód płodowych pomóżcie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
30-stka na karku...
No tak, jak ten czas leci. Właśnie dzisiaj kończę 30 lat.... To chyba od tego wieku kobiety sobie odejmują lata. [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]Zawsze kojarzył mi się ten wiek z pewnym przełomem, podsumowaniem
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
marcoweczki czy czujecie juz ruchy
Jestem w 18 tygodniu (drugiej) ciazy i nie czuje jesczcze ruchow. Troche sie niepokoje bo pare dni temu wydawalo mi sie ze sa, a teraz znowu cisza. Troche sie martwie.
Czytaj dalej