Samodzielna @

Chciałabym się Wam pochwalić.
Od ponad pół roku wczoraj zawitała do mnie pierwsza samodzielna, nie wywołana małpeczka 🙂
Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych strasznie się rozregulowałam. Brałam tabletki na wywołanie. Ale przy ich braniu nie można liczyć sobie dokładnie dni ovu i wogóle wszytsko jest do niczego.
Postanowiłam więc zaufać swojemu organizmowi i doczekałam sie – to nic, że 2 tyg po terminie,ale dostałam 😉

Rybcia – 1 cykl starań

2 odpowiedzi na pytanie: Samodzielna @

kmoni Dodane ponad rok temu,

Re: Samodzielna @

Gratuluję, wiem doskonale co czujesz, ja też bardzo często musiałam wywoływać @. Tym, ktore nie mają z tym kłopotu pewnie trudno zrozumieć jak sie mozna z tego cieszyć. ja tez teraz czekam na @ ale mam nadzieje, ze sie nie pojawi i to z innego powodu 😉
pozdrawiam cieplutko

mk

becius Dodane ponad rok temu,

Re: Samodzielna @

Doskonale wiem co czujesz… Jestem w podobnej sytuacji. Trzy mesiace temu odstawilam tabetki i w pierszym cyklu @ mialam wywolywana, druga przyszla po 40 dniach, a teraz jestem w 34dc i ciagle czekam. Zazroszcze pod tym wzgledem tym dziwczynom, ktore maja @ co 28 dni jak w zegarku. U nich jak sie nie uda to nastepny cykl, tak szybciutko, a u mnie czekam w nieskonczonosc. 2 marca ide do mojego gina, niech cos na to poradzi.

Pozdrawiam Cie serdecznie…

Becius

Znasz odpowiedź na pytanie: Samodzielna @

Dodaj komentarz

Dla starających się
przyszla @-ale to nic:):)
witam was dziewczynki. no trudno @ przyszla i to jeszcze 3 dni za wczesnie. jakos tak nie czuje smutku mowie sobie ze jesli nieteraz to za miesiac albo za dwa.
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Odwyk :)) SMOK
Właśnie skończył siępierwszy tydzień odwyku dla Izuni :) Odzwyczajamy się od smoka!!!!!!!!!!!!!!!! Tego przeklętego uspokajacza. Iza jak w nocy go gubiła albo wyrzucała to budziła się z wrzaskiem i trzeba było po
Czytaj dalej