samotne które chcą mieć dzidziusia

Wiecie, tak się ostatnio zastanawiałam że my pomimo że niektóre z nas starają się naprawdę bardzo długo mamy szczęście BO MAMY Z KIM SIĘ O TE DZIDZIE STARAĆ! Ja mam dwie naprawdę bliskie przyjaciółki +kuzynkę które są samotne a bardzo by chciały mieć już dzidziusia (o facetach nie wsponę). Latka lecą a one patrzą na rosnące brzuchy innych koleżanek a potem na ich dzieci. Ja jak się starałam o dzidzię bardzo chciałam się z nimi dzielić wszystkimi wątpliwościami, nadziejami i objawami…….. ale było mi jakoś głupio…….!
Teraz też mam ochotę zadzwonić do anki i powiedzieć jej “Ty wiesz jaki numer – okres mi się już dwa dni spóźnia !!!!!!!!!” ale jak sobie pomyślę że znowu usłyszę jej “… a ja jak mam się rozmnażać przez pączkowanie…..?” – poczucie humoru specyficzne to ona zawsze miała 🙂 ale przerąbane ma – to fakt

achen
[Zobacz stronę]

2 odpowiedzi na pytanie: samotne które chcą mieć dzidziusia

 1. Re: samotne które chcą mieć dzidziusia

  Dobrze wiem o czym mówisz i dlatego super że jest to forum – moja najlepsza przyjaciółka jak jej mówię o moich rozterkach pociesza mnie ale dla niej temat bobaska to jeszcze kompletne ufo….
  Ona się martwi żeby nie mieć bobaska przypadkiem…. Samo życie….A też by chciała już dom, męża no i maleństwo tylko że z tym “jedynym” :-)))

  I wiecie co mimo naszych problemów to i tak jesteśmy wielkimi szczęściarami bo mamy wspaniałych mężczyzn którzy z nami są na dobre i na złe.
  I jestem spokojna że w tej sytuacji już wkrótce na oczekujących będzie “wysyp” fasolek :-))))

  • Re: samotne które chcą mieć dzidziusia

   Ja tej mojej kumpeli radziłam żeby poznała sobie kogoś przez internet(bo przecież jak chce dzidzię to najpierw tatuś musi być!) ale stwierdziła że mnie zna inie da mi tej satysfakcji:)
   I chociaż bardzo intensywnie ją zapewniałam że nie będę się śmiać to jest nieugięta

   achen
   [Zobacz stronę]

   Znasz odpowiedź na pytanie: samotne które chcą mieć dzidziusia

   Dodaj komentarz

   Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
   Logo