Silne bóle – pomóżcie

Dziewczyny – może Wy coś pomożecie.
Trochę się martwie bo od rana mam takie straszne bóle brzucha tak w dole – rano nie mogłam sie wyprostować – a teraz siedzę skulona. To taki dziwny ból jakby mnie ktoś w środku skręcał. Nie wiem co to jest. Boję sie że skończyłam z toxo a teraz nowe świństwo się przyplątało.
Moze też coś takiego miałyście – albo wiecie co to może być. Proszę o każdą odpowiedź.

Asia
https://www.FertilityFriend.com/home/23604

6 odpowiedzi na pytanie: Silne bóle – pomóżcie

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: Silne bóle – pomóżcie

Asiucha!

Gdzie są bóle umiejscowione? Na środku czy po bokach? Może to jajniki??
Jedno jest pewne. Jeżeli tak Cię boli, że nie możesz chodzić to od razu udaj się do lekarza i nie czekaj na nic!

Pozdrawiam,

Marti1

pzb Dodane ponad rok temu,

Re: Silne bóle – pomóżcie

Asiu, spróbuj może chociaż zadzwonić do lekarza – jeśli nie możesz do niego pójść. Albo zapytaj na nasz-bocian – tam lekarze szybko odpowiadają na pytania (może nie zawsz skutecznie, ale jest szansa…) ja niestety nie potrafię nic Ci pomóc 🙁
trzymaj się cieplutko

PZB
[Zobacz stronę]

asiucha Dodane ponad rok temu,

Re: Silne bóle – pomóżcie

Dzieki za wiadomosci.
Pojechałam do lekarza – ale nie do gina – tylko do swojego rodzinnego. Lekarka przebadała mnie dokładnie, zrobiła mi badanie krwi i moczu – oba wyszły ok, i niestety nie postawiła żadnej diagnozy. Powiedziała że wynki są ok i nie potrafi znaleść przyczyny bólu.
Dała mi leki przeciwzapalne i rozkurczowe i owiedziała mi ze jak nie będzie poprawy, albo pogorszy sie to mam jechać do szpitala na dyżur.
No nic pozostaje mi czekać.
Leki troszkę już pomogły bo mnie tak nie skręca.
Do swojego gina idę w poniedziałek – ale mam nadzieję że to nic ginekologicznego, tylko jakieś jednorazowe skurcze?? Chyba takie coś też jest możliwe.
A co do bólu – to jest taki dziwny – taki bardzo w środku i po środku brzucha nie po bokach.

Asia
[Zobacz stronę]

matylda03 Dodane ponad rok temu,

Re: Silne bóle – pomóżcie

W zeszłym cyklu ja też miałam dziwny ból. To było tydzień po owulacji. Poszłam do lekarza internisty zapytał właśnie czy to nie ból owulacyjny, ale owulacyjny jest inny-specyficzny. A ten dziwny ból miałam po prawej stronie brzucha, ale nie tak nisko tylko obok pępka, a nawet troszkę wyżej. Schyliłam się po coś, a jak się podniosłam to zaczęło mnie strasznie boleć – tak jakby tam coś było w środku. Zrobiło mi się nawet słabo – myślałam że to wyrostek. Bolało mnie tak ok. godziny, a potem w ciągu dnia troszkę mniej. Po południu poszłam do lekarza, on mnie “pogniótł” i stwierdził, że to nie wyrostek, tylko że jelita mi bardzo szybko pracują. Przepisał mi NO-SPĘ, ale jej nie brałam, na drugi dzień mi przeszło.

matylda

mysia Dodane ponad rok temu,

Re: Silne bóle – pomóżcie

Może nospa pomoże – ale pewnie dostałaś bo to lek rozkurczający, ja bym poleciała na usg zobaczyc co tam słychac bo temperatura jest super – oby nie rosła dlatego, ze to jakis stan zapalny no i sprawdzić, czy jeżeli to ciąża to siedzi tam gdzie ma siedzieć a nie gdzieś indziej i powodowac ból. Ale pewnie by było jeszcze z 1000 innych ojawów gdyby to była ciąża źle umiejscowiona, piszę o tym abys miała to na uwadze a nie po to abyś sie wystraszyła. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciukasy aby było już dobrze.

Mysia z owulacją!
[Zobacz stronę]

asiucha Dodane ponad rok temu,

Re: Silne bóle – pomóżcie

Dzięki za odpowiedź. Na ug będę w poniedziałek przy okazji wizyty u mojego gina.
A co do ciąży….. niestety wykluczona. Mieliśmy zakaz jeszcze w tym cyklu i sie pilnowaliśmy – więc to nie to
Pozdrawiam Asia

Asia
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: Silne bóle – pomóżcie

Dodaj komentarz

Dla starających się
Ja chcę mieć kota !!!!
Cześć Babeczki kochane! Mam bardzo poważne pytanie spowodowane jakimiś tam wątpliwościami. Jak mam się uchronić przed słynną toxo kiedy w naszym domku zamieszka kot???? czy posiadaczki kota mają absolutne przepisy na
Czytaj dalej
Nasze związki
wróżka wywróżyła;))))
Pamietam taki dzień. Spotkanie 4 psiapsiół w domu jednej z nich. Pogoda listopadowa. Ogólna dekadencja - wiek wczesno licealny. Ja świeżo po paskudnym rozstaniu i nie widząca szans na przyszłość.
Czytaj dalej