Forum: Polecam

śiwetny, tani – dziwczyny z Katowic i okoloce!!!!

Koło Katowic w Siemianowicach jest ogromny komis “Inter-Komis”. Są niekiedy takie okazje. Dziś była tam moja mama po kojec, niestety nie zdązyła, ale ciąge jest coś nowego.
Widziła tam w idealnym stanie wózek Chicco za 250 zł !!!!! a w nim: gondola, fotelik samochodowy, normalny wózek do leżenia i spacerówka. Bardzo ładny i naprawde w dobrym stanie.
Polecam – jest tam wszystko nie tylko dla dzieci, od szpilki po helikoptre, meble, sprzety, naet papier toaletowy, lodówki, krzesła, obrazy, laktatory, żelazka….

WSZYSTKO.
Ola.

2 odpowiedzi na pytanie: śiwetny, tani – dziwczyny z Katowic i okoloce!!!!

ola2 Dodane ponad rok temu,

tytuł

ale zrobiłam błędy w tytule… ojojoj….

agula24 Dodane ponad rok temu,

Re: śiwetny, tani – dziwczyny z Katowic i okoloce!!!!

Ja też jestem z Katowic i bardzo jestem zadowlona ze sklepu hurt-detal na ul. Gliwickiej w K-cach, jest tam dużo fajnych rzeczy dla bobasów a poza tym tanio. Daja upusty i sami szyją pościele i takie tam rzeczy -sklep się nazywa Beby-Joy czy jakoś tak-polecam

Znasz odpowiedź na pytanie: śiwetny, tani – dziwczyny z Katowic i okoloce!!!!

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Jak usypiacie?
Bo u mnie co wieczór jest to samo: 1. Kąpiemy 2. Karmię przez dwie godziny 3. Odkładam do łóżeczka 4. Karmię przez minute 5. Odkładam do łóżeczka 6. Karmie przez minutę 7.Odkładam do łóżeczka 8. Karmie przez minutę 9.
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
Forum
Kochane juz cos sie dzieje w tej sprawie :) Wszystkie czekamy az Forum znowy stanie na nogi [b] Pozdrowienia [i] smoki i Dawidek [/i] (prawie 7 miesiecy!) [/b]
Czytaj dalej