skaza białkowa

jak rozpoznać skazę białkową?

2 odpowiedzi na pytanie: skaza białkowa

anka830 Dodane ponad rok temu,

Najlepiej pójść do alergologa. Mój synek miał w wieku 3 miesięcy robione testy alergo. na białko i jaja wyszło, że nie ma skazy białkowej, a pediatra powiedziała, że to na pewno skaza. Po prawie dwóch miesiącach diety eliminacyjne, jak się okazało nie potrzebnej, jem wszystko tylko z umiarem. Dodam, że miał suche zmiany na zgięciach rąk i nóg i taką też suchą czerwoną wysypkę na twarzy. Pomogło smarowanie maścią Dexeryl – jak ręką odjął. Także najlepiej poradzić się specjalisty.

krysiaczek Dodane ponad rok temu,

Mojemu maluszkowi wyszły na twarzy dziwne krostki i zaczerwienienia. Pediatra powiedziała, że to może być skaza białkowa, a więc po konsultacji z alergologiem odsunęłam maluszka od piersi i przeszłam na karmienie specjalistycznym mlekiem. Zmiana ta nam pomogła i malec ma śliczną buźkę, nic go nie swędzi. Jestem zadowolona z szybkiej i trafnej diagnozy, która w moim przypadku sprawiła wiele dobrego.

Znasz odpowiedź na pytanie: skaza białkowa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
zafarbowana sukienka w bialo czarne paski
wlasnie moj m zrobil pranie i zapomnial zreszta jak zwykle szmatki do wylapywania kolorow i moja bawelniana sukienka w bialo czarne paski zrobila sie sukienka w czarno szare paski da
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
latal ktos royal duch (KLM?)
... bo ja nigdy a wlasnie zarezerwowalam bilety (bo najtansze byly z tych jeszcze dostepnych na miesiac przed lotem z trzema przesiadkami:/) i nie mam pojecia, gdzie mnie oskubia:/ podzielcie sie doswiadczeniami:)
Czytaj dalej