Słyszę swoje maleństwo:-)!!!!!

To niesamowite, więc postanowiłam się z Wami podzielić swą radością:-). To 14 tydzień i słyszę mojego malucha. Najczęściej w nocy, kiedy wracam z toalety(koło 3 n.r.) wtedy wystarczy się wsłuchać i wszystko jasne! Maluszek pływa jak prawdziwy profesjonalista:-), wydając przy tym dżwięki pluskającej się rybki. Mąż jest zachwycony, a ja w niebo wzięta! Wreszcie wiem na pewno, że dzidziuś jest i co więcej- jest zdrowy!!!
Buziaki dla wszystkich październikowych mamuś!


Momisia

4 odpowiedzi na pytanie: Słyszę swoje maleństwo:-)!!!!!

fiolek Dodane ponad rok temu,

Re: Słyszę swoje maleństwo:-)!!!!!

To faktycznie niesamowite. Aż mi się wierzyć nie chce. Ja przesypiam całe nocki tak więc o nasłuchiwaniu nie ma mowy. Pewnie poczują dopiero pierwsze kopniaki.

pozdrawiam
Fiołek z październikowym cudem
[Zobacz stronę]

daga-j23 Dodane ponad rok temu,

Re: Słyszę swoje maleństwo:-)!!!!!

Nie chcę psuć Twojej radości, ale według mnie to niemożliwe słyszeć swoje dziecko będące w macicy – szczególnie, że dopiero masz 14 tydzień – nie czujesz jeszcze ruchów, a co dopiero słyszeć je?!
Przecież nie słyszymy większości odgłosów naszego organizmu, nawet bijącego serca (które jest pewnie większe od Twojego dziecka), może to co słyszysz, to odgłosy z żołądka, jelit? Tam się może coś przelewać, ale nie w macicy! Wody płodowe o ile wiem, wypełniają całą macicę, i nie może chlupotać!

Dagmara i Pączuś (5.06.04r)

beasia Dodane ponad rok temu,

Re: Słyszę swoje maleństwo:-)!!!!!

Muszę się zgodzić z Dagą-też nie wiem co Ty słyszysz, ale na pewno nie swoje maleństwo… Ja jestem w 31 tyg. ciąży i jakoś swojego dziecka nie słyszałam do tej pory… Myślę, że w 14 tyg. to nawet go nie czujesz jeszcze. Może to Twoje jelita, burczenie w brzuszku :-)?
Pozdr
Basia

aga33 Dodane ponad rok temu,

Re: Słyszę swoje maleństwo:-)!!!!!

Przykro mi ale to co piszesz jest śmieszne. Nie usłyszysz dzidzi natomiast poczujesz za ok 4-5 tyg, a Twój mąż poczuje może za 6 tyg.
Pozdrowienia

Aga i prawdopodobnie dziewczynka 16.05.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: Słyszę swoje maleństwo:-)!!!!!

Dodaj komentarz

Książka kucharska
Jakie obiadki dla dziewieciomiesieczniaka?
Witam! Drogie Mamy otoz moja Kasia nie chce juz jadac tylko jednodaniowych obiadkow, wiec gotuje jej zupy, ale nie mam pomyslu co moge juz jej gotowac na II danie, ona
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
PESEL
właśnie sobie uświadomiłam że trzeba synkowi załatwić pesel ! Czy któraś z was wie jak to się załatwia? przedewszystkim gdzie i jakie dokumenty trzeba mieć ze sobą???!! Pozdrowionka Anka i Staś
Czytaj dalej