Smoczek

Jak przyzwyczaić dziecko do spania bez smoczka?
Julian ma 3 miesiące i do tej pory podawałam mu smoczek do zaśnięcia. Zauważyłam że niekiedy tego smoczka nie potrzebuje więc stąd to pytanie. cHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ OD Was cZY W TYM WIEKU ODZWYCZAJAŁYSCIE MALUSZKI I JAK TO PRZEBIEGAŁO.

Dziękuję.

3 odpowiedzi na pytanie: Smoczek

mamamaksa Dodane ponad rok temu,

moja malutka rzadko uzywa smoczek, przewaznie przy zasypianiu. gdy juz laduje w lozeczku na dobranoc i wiem,ze jest najedzona i placze tylko dlatego ,ze wypadl jej smoczek,to nie interweniuje, bo chce,zeby uczyla sie samodzielnego zasypiania. ” rozpacz” trwa to na ogol ok 2 minut i zasypia.

mamamaksa Dodane ponad rok temu,

narazie jej nie oduczam, bo nie widze powodu ani sensu.

izade Dodane ponad rok temu,

Synuś zrezygnował ze smoczka w wieku około 3ech miesięcy jak kupiłam mu taki w rozmiarze 3-6m-cy…Teraz Maja też od ponad tygodnia bez smoczka….zauważyłam że coraz mniej go potrzebuje a właściwie to go wypluwała więc przestałam go wogóle podawać….nie było jakis “protestów” czy większego marudzenia….wieczorem często zasypia jednak przy cycu….:)

Znasz odpowiedź na pytanie: Smoczek

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Pożałowałam...mam wyrzuty ;-(wierzycie w to?
W poniedziałek sprzedałam swój samochód, swoją cytrynkę ;-)i strasznie było mi żal...mąż mi mówi nie żałuj samochodu bo jeszcze kobiecie się popsuje...i zadzwoniła dziś do mnie nowa właścicielka że właśnie
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
Pomocy,poronienie wypis o co chodzi.;( przepraszam że się tak rozpisałam
Witam wszystkie kobietki starające się o dzidziusia. Jestem zrozpaczona w dodatku mam problemy i nie wiem jak je rozwiązać, otóż 3 tygodnie temu dowiedziałam sie że jestem w ciąży radości
Czytaj dalej