Forum: Polecam

Sposób na przesypianie całej nocy

Witam,

Słuchajcie, moje dziecko od jakiegoś czasu przesypia całe noce i spać chodzi bardzo chętnie, a to dzięki temu, że zdecydowaliśmy się na zmianę jego łóżeczka. Trochę nas to kosztowało, ale było warto!!! Nie żałuję decyzji ani wydanych pieniędzy.

Łóżeczko nazywa się FORMUŁA I i jest świetną sprawą na długie lata. Firma sprzedająca ten towar reklamuje, że jest to łóżko dla dwu i osiemnastolatka – niewierzyłam w to, a jednak… Jest ładne, duże i wygodne. Moje dziecko bardzo się kręci w nocy, ale nie boję się, że wypadnie, bo łóżeczko ma (jak dla 2-latka) wysokie boki. Później zmienia się materac i z powodzeniem osoba dorosła może w nim spać.

POLECAM!!! Niestety , a później cena będzie znowu katologowa (o ponad 300zł wyższa).

Sprawdźcie

Kasia i
Kamil (29.04.2003r.)

7 odpowiedzi na pytanie: Sposób na przesypianie całej nocy

kotagus Dodane ponad rok temu,

Re: Sposób na przesypianie całej nocy

Brzydko jest polecać własne aukcje (lub kogoś z rodziny) na Allegro NIE INFORMUJĄC o tym fakcie… Chyba, że to zupełnie przypadkowa zbieżność nazwisk?

Mati 01.04 Marta 04.05

katarzyna-1979 Dodane ponad rok temu,

Re: Sposób na przesypianie całej nocy

Witam,

To że aukcja jest mojego męża, nie zmienia faktu, że łóżko jest rewelacją. Nikt nie ma takiej ceny jak on, a w dodatku prawdą jest przesypianie całej nocy przez moje dziecko. I dlatego, że jest to mój mąż wiem, że jest to solidna firma i solidny produkt.

Zbieżność nazwisk?? Oh czasami mogłoby tak być 🙂

Aha i jeszcze jedno. Mogłam Was nakierować na sklep internetowy, gdzie cena wynosi 2.003zł i nie mówić nic o promocjach.

No to tak w ramach wyjaśnienia !!!

Pozdrawiam

Kasia i
Kamil (29.04.2003r.)

kotagus Dodane ponad rok temu,

Re: Sposób na przesypianie całej nocy

Jasne

Mati 01.04 Marta 04.05

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: Sposób na przesypianie całej nocy

sorki, ale ja akurat nie rozumiem, co w tym brzydkiego? Wiele razy tu na forum dziewczyny zamieszczały linki do swoich aukcji.
Brzydko byłoby, gdyby nieprawdą było to,że łóżko jest fajne lub że ucięło problemy ze snem, a tak to moim zdaniem wszystko jest git.
Pozdrawiam OBIE PANIE :))

kotagus Dodane ponad rok temu,

Re: Sposób na przesypianie całej nocy

owszem, też się spotykam z linkami do własnych aukcji, ale przecież zawsze jest adnotacja “sprzedaję coś-tam, zajrzyjcie, może jesteście zainteresowane”. O, np. Lali często sprzedawała coś po córeczce i nawet coś od niej kupiłam via allegro a dowiedziałam się o tym przez forum. I to jest ok. Tu jest inaczej, po prostu nie poleca “z dobroci serca” tylko licząc na ewentualne zyski pod pozorem “zyczliwej informacji” i to WEDŁUG MNIE jest niefajne. Inaczej mówiąc JA bym się nie zainteresowała taką aukcją po takim chwycie, inaczej by było, gdyby uczciwie napisała np, że mąż okazyjnie sprowadza… Wtedy sprawa jest jasna.

Absolutnie to zresztą jest nie warte dyskusji, na pewno łóżeczko jest świetne!
Ja się obiecuję już nie czepiać

Mati 01.04 Marta 04.05

katarzyna-1979 Dodane ponad rok temu,

Re: Sposób na przesypianie całej nocy

Witam,

Gdybym miała z tego jakieś korzyści, podeszłabym do sprawy inaczej. To że sprzeda jedno a nie 10 łóżeczek, nic w moim życiu nie zmienia. Mąż przynosi do domu stałą kwotę wypłaty, ale z tego to już się chyba nie muszę tłumaczyć 🙁

Rzadko się zdarza, aby coś było o ponad 300 zł tańsze;
po drugie łóżeczko my też kupiliśmy – nic za darmo;
po trzecie moje dziecko śpi w nim jak zabite;
po czwarte – nie pomyślałam nawet o tym, że jest to mój mąż, a tym bardziej nie wiedziałam, że takie rzeczy muszę pisać.

Teraz uważam temat za zakończony. Trochę czuję się zdegustowana, ale co tam….

Pozdrawiam

Kasia i
Kamil (29.04.2003r.)

jane Dodane ponad rok temu,

Re: Sposób na przesypianie całej nocy

Ja tez potwierdzam, ze po zmianie lozeczka dziecko spi lepiej. Z tym, ze my zmienilismy na zwykle lozeczko z ikei. Wydaje mi sie, ze to nie tyle kwestia atrakcyjnosci lozeczka, ile fakt, ze juz nie spi w lozeczku ze szczebelkami powoduje te spokojne noce. Malgosia w lozeczku niemowlecym nie przespala ani jednej nocy od poczatku do konca…

Jane, Malgosia i Martinka

Znasz odpowiedź na pytanie: Sposób na przesypianie całej nocy

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Prawie 10 mcy - "bilans" u pediatry
Wiem że to moze głupie pytanie Ale - o co powinnam spytać na takiej wizycie lekarza i co się dowiedzieć? Wiem - powiecie - spytać o wszystko co mnie niepokoi- ale
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Aby 2latek spał całą noc
Witam, Słuchajcie, moje dziecko od jakiegoś czasu przesypia całe noce i spać chodzi bardzo chętnie, a to dzięki temu, że zdecydowaliśmy się na zmianę jego łóżeczka. Trochę nas to kosztowało, ale
Czytaj dalej