Forum: Polecam

Sprawdzanie rachunków…

…w TESCO polecam.
Już parę razy zdarzyło się że produkt na półce miał zupełnie inną ceną niż w kasie. Ta w kasie oczywiście była wyższa. Często były to groszowe sprawy, ale ostatnio to już przesadzili. Wzięliśmy farbę do włosów i mleczko po goleniu. Farba na półce miała ceną 22 z groszami, a mleczko 19 z groszami, a na rachunku co… farba 26 z groszami, mleczko 22 z groszami. W biurze obsługi klienta bardzo nas przepraszano i wypłacono podwójną różnicę, ale miom zdaniem to nie była zwykła pomyłka. Za często się to tam zdarza. Tak więc polecam dokłdne sprawdzanie rachunków.

Ala i Igor (10.12.2004)

5 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzanie rachunków…

gosia Dodane ponad rok temu,

Re: Sprawdzanie rachunków…

To chyba nie tylko Tesco. W każdym super i hipermarkecie jest to samo.

Gosia i Artek

qwe Dodane ponad rok temu,

Re: Sprawdzanie rachunków…

Dokładnie…Wszędzie to samo…Zawsze staram się sprawdzać…

Asia i Kuba(dwa lata i siedem miesięcy)

lodka Dodane ponad rok temu,

Re: Sprawdzanie rachunków…

i to sie zdarza nie tylko w hipermarketach, mnie ostatnio notorycznie próbuja oszukać w malych sklepikach koło domu(typu warzywniak itp)
naprawde jestem zdziwiona jak często to sie”zdarza”
sprawdzam teraz i licze kazde rachunki

my i PAWEŁ-HELP [Zobacz stronę]

lunea Dodane ponad rok temu,

Re: Sprawdzanie rachunków…

Wg prawa klient płaci taką cenę, jaka jest podana do jego informacji, czyli na półce. A to, ze w kasie jest inna cena, to już nie problem klienta, tylko sklepu. Klient idąc do kasy wie jaka jest cena produktu i taką sumę płaci, nie inną.
Kiedyś w moim osiedlowym sklepie tez była taka sytuacja; zwróciłam uwagę babce, ze na półce jest inna cena, to mnie przeprosiła i zapłaciłam oczywiście tę niższą.

lunea i Weronika (24.09.03)

marchewkowa Dodane ponad rok temu,

Re: Sprawdzanie rachunków…

tylko że na półce często jest cena nie od tego produktu, dlatego lepiej sprawdzić przy czytniku ile co kosztuje jeśli mamy wątpliwości tam najczęściej jest cena taka jak w kasie 🙂 choć oczywiście nie zawsze.

Znasz odpowiedź na pytanie: Sprawdzanie rachunków…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
starania a wegetarianizm
Witam wszystkie starające się. Czy są wśród nas jakieś wegetarianki? Za kilka miesięcy rozpoczynam intensywne starania i zastanawiam się jak by tu wzbogacić dietę.... Dodam, że jem mleko, jaja, sery nie
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Mam żarłoczka- pomózcie
Witajcie, od trzech tygodni jestem mamą Szymonka - strasznego żarłoczka. Powiedzcie mi czy to normalne, żeby takie maleństwo ssało pierś 3 godziny z krótkimi przerwami? Mój synek śpi jakieś 3-4 godziny,
Czytaj dalej