Forum: Szkolniaki

Szkolenie – Rozwój kreatywności i myślenia twórczego dzieci

Zapraszamy Państwa na szkolenie z zakresu rozwijania kreatywności i twórczego myślenia u dzieci i młodzieży, które odbędzie się w Warszawie.

21.03.2016 r. Rozwój kreatywności i myślenia twórczego dzieci i młodzieży

Koszt udziału: 75 zł.

W cenę szkolenia wliczone są materiały, zaświadczenie z uczestnictwa w szkoleniu, przerwa kawowa.

Podczas każdego szkolenia wylosujemy również jedną osobę, która otrzyma bon upominkowy na jedno z planowanych do czerwca 2016 roku szkoleń.

Chętne osoby prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej dostępnej pod adresem wówczas prześlemy szczegółowe informacje o sposobie płatności za szkolenia.

Na szkoleniu zapoznamy Państwa z podstawowymi zasadami rozwijania twórczego myślenia u dzieci i młodzieży, pokażemy metody wspierania ich kreatywności, ale przede wszystkim udowodnimy dlaczego tak ważne jest rozwijanie tych umiejętności i jakie mogą płynąć z tego korzyści.

Prowadzący szkolenie: Paulina Soliwoda – psychopedagog kreatywności, psycholog.

W razie pytań prosimy o kontakt przez Fb lub mailowo: [EMAIL=”[email protected]”][email protected][/EMAIL].

Noworodek, niemowlę
Niania
[LEFT][COLOR=#444444][FONT=Tahoma]Witam, czy macie mamusie doświadczenia z aplikacjami NIANIA do telefonu / komputera? Wydaje mi się, że może to być fajna tańsza alternatywa do klasycznej niani elektronicznej. I oferuje tez wiele
Czytaj dalej
Szkolniaki
Gdy dzieci odwiedzają koledzy...
Cześć, jestem nowa na forum. Mam pewien problem i chcę się dowiedzieć jak u was to wygląda. Moja starsza córka ma 13 lat, młodsza 9. Gdy przychodzą do nich znajomi, zachowują się
Czytaj dalej