Szpital na ul. Prostej w Kielcach – wiadomości

Witam:) Chciałabym się dowiedzieć czy w szpitalu na Prostej wymagane jest skierowanie od lekarza do przyjęcia do porodu gdy lekarz nie pracuje w tym szpitalu. Proszę o odp bo chciałabym tam urodzić a mój lekarz przyjmuje na Czarnowie.

2 odpowiedzi na pytanie: Szpital na ul. Prostej w Kielcach – wiadomości

goracakawa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez xenusia22:Witam:) Chciałabym się dowiedzieć czy w szpitalu na Prostej wymagane jest skierowanie od lekarza do przyjęcia do porodu gdy lekarz nie pracuje w tym szpitalu. Proszę o odp bo chciałabym tam urodzić a mój lekarz przyjmuje na Czarnowie.

Zadzwoń do szpitala

brefka Dodane ponad rok temu,

eee nie sądze żeby tak było….rodzisz gdzie chcesz przecież a dlaczego nie chcesz na czarnowie???? ja tam rodziłąm trzy razy i byłam bardzo zadowolona

Znasz odpowiedź na pytanie: Szpital na ul. Prostej w Kielcach – wiadomości

Dodaj komentarz

ORGANIZACYJNE
Konkurs - Wakacyjne przygody z Tomem i Jerrym
[B]Nadchodzi kolejna dawka klasycznych i niesamowitych przygód dwóch pomysłowych nicponi. Weź udział w naszym konkursie i wygraj najnowsze- premierowe przygody Toma i Jerry'ego na pięciu płytach DVD. Kreskówka "Tom i Jerry"
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Czego Wam brakuje w Polsce? Czego nie możecie kupić dla dziecka?
Witam Byłam ostatnio na krótkim wypadzie w Monachium i po raz kolejny dało się zauważyć różnice w sklepach i asortymencie. Niby wszystko mamy ale jednak to trochę nie to samo. Czego Wam brakuje
Czytaj dalej