szukam sprawdzonego przepisu na napoleonki

wszystkie te przepisy w necie na napoleonki sa podobne tylko nic nie pisza jaka smietana do ciasta i jaki wymiar blaszki. Jezeli macie jakis dobry przepis na smaczna napoleonka to podzielcie sie:)

pozdrawiam

3 odpowiedzi na pytanie: szukam sprawdzonego przepisu na napoleonki

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez karolina001:wszystkie te przepisy w necie na napoleonki sa podobne tylko nic nie pisza jaka smietana do ciasta i jaki wymiar blaszki. Jezeli macie jakis dobry przepis na smaczna napoleonka to podzielcie sie:)

pozdrawiam

A pod napoleonka to rozumiesz taką krakowską wysoką z kremem bezowym, czy taką świętokrzyską z kremem budyniowym i ciastem francuskim?

dorotka1 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kurczak:A pod napoleonka to rozumiesz taką krakowską wysoką z kremem bezowym, czy taką świętokrzyską z kremem budyniowym i ciastem francuskim?

hehehe tez nie wiem 🙂 dla mnie napoleonka to ta z budyniowym ale wygladajaca jak ta wysoka

a to z bezowym dla mnie to ciasto owocowe – nie pytajcie czemu tak to sie nazywa tam skad pochodze

dorotka1 Dodane ponad rok temu,

karolina i co?
upieklas te napoleonki?
dobre wyszly?
dasz przepis?

Znasz odpowiedź na pytanie: szukam sprawdzonego przepisu na napoleonki

Dodaj komentarz

Dla starających się
rok starań i nic - co dalej?
Dorian udał się w drugim cyklu po odstawieniu piguł anty... Teraz staramy się już rok i lipa :( (lat miałam 25 dokładnie, teraz 30, chłop 2 więcej) postanowiłam że trzeba się udać
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Co robicie gdy..
dzieci ewidentnie z premedytacją i złośliwością działają na nerwy? jestem dziś wykończona - małż wyjechał do stolycy do pracy (wczoraj), ja z dzieciami sama (od wczoraj). wczoraj było cukierkowo, nawet
Czytaj dalej