Tata3

Witam serdecznie wszystkie podwójne albo i potójne mamy i tatów!:-)Moja żona i ja jesteśmy od 3 miesięcy rodzicami bliźniaków dwójajowych Marty i Mikołaja. Dużo by o nich pisać ile radości ale i ile niekńczących się wręcz obowiązków – zapomniałem napisać że mamy również 3 letnią Ole naszą kochaną córę. Jak łatwo się domyślić trudno jest nam znaleźć czas na szukanie czegokolwiek w sieci ale z radością znalazłem tę stronę. Na pewno będę się tu pojawiał częściej, a dzisiaj mam pytanko czy ktoś ma jakieś doświdczenia w podrózowaniu samochodem z trójką dzieciaków?. Chodzi mi tutaj o sytuacje trzech fotelików w aucie i miejsca dla rodziców – czy spotkał ktoś foteliki “podwójne” dla bliźniaków. Właśnie musimy teraz kupić foteliki takie rosnące z dzieckiem od 0-18kg. Dwa z tyłu dla bliźniaków a Ola z przodu w swoim. Z tyłu zostaje bardzo mało miejsca dla osoby między fotelikami – czy są Wam znane jakieś modele fotelików o wygodnej dla dziecka ale węższej konstrukcji. Dziękuje z góry za ewentualne odpowiedzi a następnym razem prześle jakąś fotkę naszych pociech:-)
Pozdrowienia dla rodziców bliźniaków i nie tylko!!!

3 odpowiedzi na pytanie: Tata3

agnieszka-j Dodane ponad rok temu,

Re: Tata3

Hej, gratulacje! Ja jestem mamą 20mies bliźniaczek i 7 -letniej Paulinki. Problem podróżowania przeżywamy od dawna. Gdy dzieci były małe i jeździły w fotelikach 0-9 (bujaczki), pomiędzy nimi na tylnim siedzeniu mieścił się fotelik – a raczej siedzisko dla Paulinki. Tych fotelików używaliśmy do roku. Potem kupiliśmy foteliki 0-18 i w żaden sposób nie możemy pomieścić naszych poceich. Gdy wyjezdżamy całą rodziną, Paula siedzi bez fotelika wciśnięta między foteliki dzidziusiów. Jest to bardzo niebezpieczne, no ale co mamy zrobić? Gdy jedziemy gdzieś dalej montujemy fotelik Paulinki na przednim siedzeniu – to też nie jest bezpieczne ze wzgl na poduszkę powietrzną, ja wciskam się wtedy z tyłu między foteliki, jest to bardzo niewygodne.
Próbowałam też zamontować jeden zfotelików 0-18 z przodu, a drugi plus siedzonko Paulinki z tyłu, było trochę miejsca, ale jedna z bliźniaczek (ta siedząca z tyłu strasznie sie burzyła, że jej siostra siedzi z przodu i był ryk). Nie wiem co ci doradzić – można szukać wąskich fotelików 0-18, może zmieszczą sięrazem z siedziskiem dla starszej pociechy?
My mamy dość duży samochód, nie wiem, jak inni radzą sobie z mniejszymi. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów wychowywaniu dzieciaczków.
Jak chcesz znależć jakieś inne informacje na temat bliźniąt, zaglądnij na inne bliźniakowe forum – na stronce blizniaki.net.

Agnieszka J – mama Paulinki (7 lat) i bliźniaczek – Julki i Weroniki (19 m-cy)

asiaa Dodane ponad rok temu,

Re: Tata3

My wozimy 3 maluchy w fotelikach, prawie 3 letnie bliźnieta: Marynie, Szczepcia i 3 miesięczną Różę. Dwa foteliki są większe, jeden do 9 kilo. Teraz bedziemy mieli 3 foteliki, większe i mąż sprawdzał, ze się zmieszczą.
Pozdrawiam Asia

akash Dodane ponad rok temu,

To jest wyjątkowo przyjemne i nie jest tak źle po … ty pokręcił umieszczenie go …. dzięki wiele do wysyłania go …. !!

Niesamowite … !!

Znasz odpowiedź na pytanie: Tata3

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
Miesiaczka w czasie ciazy
Witam Czy ktoras z Ws spotkala sie moze z takim tematem jak miesiaczka w czasie ciazy, powiedzmy w pierwszym i drugim miesiacy. Czy pojawiajacy sie okres w ciazy to oznaka czego
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Twarda kupka
Mój Miłowanek ma 8 miesięcy. Dwa dni temu musiałam odstawić go od piersi i przejść na mleko modyfikowane. Juz drugi dzien płacze bo nie może zrobić kupki. Wczoraj pomogła woda
Czytaj dalej