test +-

właśnie nie wiem co o tym myśleć?
Ósmy cykl starań, zrobiłam test po czterech dniach o terminu miesiączki i… blada kreseczka pojawiła się dopiero po jakichś 15 minutach. Cykle mam regularne jak w zegarku, badania porobione u męża też jest ok. W zeszłym cyklu był zastrzyk z pregnylu i nic, a w tym daliśmy sobie spokój, a tu mi się pokazuje bladziutka kresunia? Powinnam biec już do lekarza, czy za dwa dni znowu zrobić test? Rok temu tak zwlekałam po dodatnim teście i dwa tygodnie po terminie miesiączki nastąpiło przedwczesne poronienie. Taką postawiłam diagnozę. Teraz trochę się boję, żebym nie poszła za późno. Co sądzicie?

6 odpowiedzi na pytanie: test +-

lotos Dodane ponad rok temu,

Re: test +-

Zrób test jeszcze raz- i nie czekaj 15 minut, a tyle co napisane w instrukcji. Jeszcze lepiej jakbyś zrobiła badanie z krwi na obecność bhcg- wynik powyżej 1 oznacza ciążę. W dobrym labolatorium otrzymasz wynik tego samego dnia. Jesli faktycznie wczesniej straciłaś ciążę to warto teraz szybciej udać się do ginekologa, możliwe, że da ci progesteron na podtrzymanie. Na usg nie będzie niczego widać- jeszcze za wcześnie.

Trzymam kciuki za śliczną ciążę 🙂

i lipcowe Słoneczko

mati2 Dodane ponad rok temu,

Re: test +-

Myślę, że nie ma co już robić testów tylko biegiem na b-hcg. NIe chcę Cię martwić ale u mnie na testach po 15 min też wychodziły nieraz blade kreseczki a ciąży niestety nie było :(. Jednak u Ciebie ta słaba kreseczka może jednak pokazuje fasolkę. Patrząc na zdarzenie z przeszłości nie ma co ryzykować i czekać tylko szybko robić test z krwi. Trzymam kciuki.

P. S. U mnie też dobiega końca 8 cykl starań. Oby szczęśliwy dla nas dwóch!!!

Kornel 2 l

draco Dodane ponad rok temu,

Re: test +-

Dziękuję Wam za troskę. Napewno zastosowałabym się do zaleceń, ale niestety wredna @ przyszła wczoraj po południu i tak zaczynam 9 cykl starań.

nomika Dodane ponad rok temu,

Re: test +-

przykro mi, że jednak @ przyszła.
Ja jestem w połowie 9 cyklu, trzymam kciuki aby był szczęśliwy!!!!

lotos Dodane ponad rok temu,

Re: test +-

:((((((

i lipcowe Słoneczko

draco Dodane ponad rok temu,

Re: test +-

ale jesteście kochane. z nikim tak nie mogę sobie pogadać. Dzięki, ale nie załamuję się. Teraz idą święta, więc nie będę myśleć. A po nowym roku może znowu wybiorę się do gina, choć mam nadzieję, że jedynie w celu stwierdzenia fasolki. Zobaczymy co los przyniesie.

Znasz odpowiedź na pytanie: test +-

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Tragedia w kopalni Halemba
https://wiadomosci.onet.pl/1437899,11,item.html 8 górników straciło życie pod ziemią. Akcję wstrzymali ze względu na ryzyko ponownego wybuchu. Nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić co czują rodziny - żony, matki, dzieci. Niech nadzieja będzie z
Czytaj dalej
Imiona dzieci
Krzesimir
Co sadzicie? ;) Moj kolega, swiezo upieczony tatus, nazwal tak synka. Przyznam ze imie dosc rzadko spotykane. Aga i dzieciaki [img]https://i14.photobucket.com/albums/a317/cherokee76/newpodpis.jpg[/img][i]Edited by Cherokee on 2006/11/22 08:51.[/i]
Czytaj dalej