Forum: Karmienie

To nie takie proste…….

Byłam wczoraj na szczepieniu i przy okazji zapytałam lekarki co mam podawać mojej małej, bo za kilka dni skończy 6 miesięcy.Ja wracam w grudniu do pracy więc musi powoli nauczyć się jeść stałe pokarmy i tu zaczyna się problem!!!
Owszem, owoce ze słoiczka bardzo jej smakują, ale nie chce wogóle ugotowanej marchewki, pietruszki. Próbowałam dać jej ziemniaczek z masełkiem lub zupkę, ale nic nie chce. Pluje tym a co najgorsze to tak jakby się tym dławiła, a była to taka lejaca papka wiec… Nie wiem dlaczego.
Prosze o rade od czego mam zacząć, jak gotowałyście zupki albo jakieś inne papinki bo ona nawet nie chce zupki ze słoiczka.Kaszkami też pluje, nie wiem co dalej będzie.
Może zaczekac jeszcze parę tygodni?

olamini

4 odpowiedzi na pytanie: To nie takie proste…….

joannamaria1973 Dodane ponad rok temu,

Re: To nie takie proste….

na początku będzie pluła. Mój też tak robił ale po tygodniu sie przyzwyczaił
Asia

olamini Dodane ponad rok temu,

Re: To nie takie proste….

A sama gotowałaś? Jesli tak to co to było?
Pozdrawiam

olamini

alicjal Dodane ponad rok temu,

Re: To nie takie proste….

Na razie nie wprowadzaj tego, co ona nie lubi. Zostań przy owocach. Spróbuj z marchewką i pietruszką znów za kilka dni. Może jej układ trawienny jest jeszcze niedojrzały. Zaufaj jej instynktowi. Praca jest koniecznością dla Ciebie, nie karz małej za to. Pozwól jej dorosnąć w jej własnym tempie.
Pozdrowienia

joannamaria1973 Dodane ponad rok temu,

Re: To nie takie proste….

no nie nie mam na to czasu tylko słoiczki.
asia

Znasz odpowiedź na pytanie: To nie takie proste…….

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
sinienie wokół ust
Mam do Was dziewczyny pytanie. Moja Julcia (ma 2,5 m-ca) od urodzenia sinieje wokół ust, zwłaszcza jak się pręży, płacze, albo po karmieniu. Lekarze nie zwrócili na to uwagi, ale
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
jakie cisnienie
Dziewczyny! jakie jest prawidlowe cośnienie kobiety w ciąży? Cz wy przy każdej wizycie u ginka macie mierzone cisnienie??? Magda i Pawełek - termin 10. 12.2002
Czytaj dalej