troszkę załamana :(

Witam wszystkich bardzo serdecznie,
Od dwóch lat staramy się z mężem o dzidziusia i.. nic, robilismy badania wszystko ok. Do tej pory poroniłam 4 razy, i byłam pewna że tym razem nam sie udało, wszystkie typowe objawy ciążowe były tylko wczorej zaczeły się plamienia a dziś… przyszedł okres. Czuje się fatalnie, nie umiem sobie tego wytłumaczyć, a tym bardziej że to nie moja wina, wszystko jest takie skomplikowane i nawet nie bardzo mam z kim porozmawiać na ten temat. Czy jest jakaś metoda, skuteczna by móc cieszyć się takim małym aniołkiem w domku?

5 odpowiedzi na pytanie: troszkę załamana :(

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Re: troszkę załamana 🙁

A czy po tych poronieniach robiliście specjalistyczne badania?

rudzik Dodane ponad rok temu,

Re: troszkę załamana 🙁

Żaden z lekarzy na to nie wpadł, niestety, za każdym razem tłumaczyli tym że tak poprostu czasami się zdarza, dopiero mój obecny lekarz zlecił mi i mężowi jakiekolwiek badania okazało się że mąż wymagał leczenia antybiotykowego ale teraz juz wszystko jest ok.

Tusia

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Re: troszkę załamana 🙁

[Zobacz stronę] jest trochę o badaniach po poronieniu. Dziwię się, ze tak mówili, owszem to się zdarza ale raz, a 4 razy to o 3 [4!!!] za dużo.

rudzik Dodane ponad rok temu,

Re: troszkę załamana 🙁

Dziękuje napewno się przyda informacja o takich badaniach

Tusia

kaja26 Dodane ponad rok temu,

Re: troszkę załamana 🙁

trzeba by znaleść przyczynę poronień, skoro zdarzyły się kilka razy…

Znasz odpowiedź na pytanie: troszkę załamana :(

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
DHL - psia ich mać
Kupiłam kartony do przeprowadzki - ciezkie jak cholera. Zamówiłam kuriera (nie bede sama tego z dwojka dzieci na IIIp wnosic) - zaplacilam jedyne 47zł. To są dwie paczki - jedna 20kg,
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Mega pech, mucha, nocnik etc - śmiejcie się !!
Można się również pośmiać ze MNIE, bo to dosłownie złośliwość losu, okropna, okrutna. Otóż każdego dnia dbam o swój dom wyjątkowo przesadnie, każdego dnia sprzątam uczciwie dom, ale
Czytaj dalej