Trzeci raz w ciąży? Jest tu kto?

Witam, jestem już mamą dwóch pociech a obecnie w 6-tym msc z trzecim dzidziusiem i szczerze mówiąc czuję się osamotniona w sieci wśród oczekujących na pierwsze lub ew. drugie maleństwo, czyżby doświadczone mamy nie szukały wsparcia i rozrywki w sieci?

6 odpowiedzi na pytanie: Trzeci raz w ciąży? Jest tu kto?

leszczynka Dodane ponad rok temu,

Re: Trzeci raz w ciąży? Jest tu kto?

Witaj,ja za 19 dni oczekuje trzeciego dzidziusia a mam nadzieje że wczesniej bo jestem juz bardzo zmęczona i obolała. Czym blizej końca tym bardziej sie boje ale tym razem mężuś obiecał że ze mna będzie i jakos mniej sie denerwuje.
Jak chcesz popisać albo dowiedziec sie jeszcze czegos to pisz na priwa.
pozdrawiam

LESZCZYNKA I szalona DZIEWCZYNKA 8.10.03

caillou Dodane ponad rok temu,

Re: Trzeci raz w ciąży? Jest tu kto?

Witaj! Ja też jestem w ciąży z moim trzecim dzieciaczkiem a dokładniej, z trzecim synkiem. Chętnie porozmawiam. jak chcesz pisz tu, na priva albo przez gg jesli masz możliwość. Mój numer: 2119871

Caillou, Krzyś , Doduś i Mat

kura-domowa Dodane ponad rok temu,

Witaj!

…. Szukają, ale znacznie rzadziej od tych,co po raz pierwszy.

Witaj na forum! Ja tutaj też od niedawna, ale już widzę, że na dłużej 🙂 Ja już w zasadzie nie mam prawa pisywać na tym forum, bo moje najmłodsze Szczęście jutro skończy tydzień (…. Boże, już????…). Helenka jest naszym szóstym biologicznym dzieckiem, oprócz niej mamy jeszcze w domu czwórkę adoptowanych/’zastępczych’ dzieci. Strasznie fajnie widzieć kolejną mamę >2 🙂 Witaj i rozgość się!

PS> W jakim wieku są Twoje starsze dzieciaki?

Agnieszka zHelenąPrzyCycu

emkaf Dodane ponad rok temu,

Re: Trzeci raz w ciąży? Jest tu kto?

Cześć,
Każda z nas zaczyna pisać na forum w innym okresie, więc musisz wziąć pod uwagę, że takie wątki, o które pytasz, już się pojawiały, a trudno co jakiś czas opisywać na nowo swoje historie.
Jestem w trzeciej ciąży, mam 8 letnią córeczkę i 6,5 letniego synka. Teraz będzie prawdopodobnie chłopiec, ale nie na 100 proc.
Pozdrawiam, Ewa (10.11)

bea-74 Dodane ponad rok temu,

ja także

ja jestem również w trzeciej ciąży,mateusz ma 9 lat a klaudia 5 lat,niedługo pojawi się trzecia pociecha,jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu,chociaż wiem,że będzie ciężko
pozdrawiam wszystkie mamusie

beata i daria(4.11)

beata

radolo Dodane ponad rok temu,

Re: Trzeci raz w ciąży? Jest tu kto?

Ja też nie jestem debiutujaca mamą – to moja piąta ciąża i trzecie dziecko. Mam dwóch chłopców małych (7,5 i 4,5) i jednego większego: po 30-ce ;-))))).
Często tu zaglądam, ale nie bardzo aktywnie wypytuję o różne “ciekawostki” ciążowe. Rozrywkę znajduję jednak nieodmiennie. Choćby to, jak liczba dziewczyn z radością i w szczęściu oczekuje dziecka!
Witaj w klubie.

Znasz odpowiedź na pytanie: Trzeci raz w ciąży? Jest tu kto?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Kiedy Wam zaczęły rosnąć brzuszki?
No właśnie kiedy, zdradzcie ten sekrecik przyszły brzuchatym! Maja i Bejbik - 09.05.2004.[i]Edited by majak on 2003/09/19 16:25.[/i]
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Co z opuchlizną????
Od tygodnia zauważyłam że opuchlizna po nocy wcale mi nie schodzi:( Nie wiem sama czy na tym etapie ciąży jest to ok. czy grozi zatruciem ciążowym:(((W poniedziałek ide do lekarza
Czytaj dalej