TRZECIA POWIEKA-CO TO?

Co to jest ta trzecia powieka-alergolog wczoraj stwierdziła u Mai i powiedziała,że mo że to oznaczać jakąś wade serca i mamy jej zrobić ekg. Miałyście z tym do czynienia?

Dorota i

3 odpowiedzi na pytanie: TRZECIA POWIEKA-CO TO?

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez MORDECZKA:Co to jest ta trzecia powieka-alergolog wczoraj stwierdziła u Mai i powiedziała,że mo że to oznaczać jakąś wade serca i mamy jej zrobić ekg. Miałyście z tym do czynienia?

Dorota i
Z tego co czytałam trzecia powieka to dodatkowy fałd spojówki, że może wskazywać na wadę serca nigdy nie słyszałam… Myślę, że jeśli będziesz robiła córeczce ekg, to warto też zrobić echo serca – będziesz miała pełniejszy obraz. No i nie martw się na zapas, moja starsza córka też miała podejrzenie wady serca, badania, które zrobiliśmy w 3 m-cu życia wykluczyły ją:).

mordeczka Dodane ponad rok temu,

Dzieki-ale lekarka wysłuchała jakies szmerki na serduszku,Maja jest aktualnie chora więc może to dlatego.Ale ekg i echo serca tez zrobie jak tylko dojdzie do siebie.

pozdrawiam dorota i

Dodane ponad rok temu,

Znalazłam coś takiego “U ludzi pozostałością trzeciej powieki jest fałd półksiężycowaty spojówki – nieduża różowa wypukłość w wewnętrznym kąciku oka.”

Znasz odpowiedź na pytanie: TRZECIA POWIEKA-CO TO?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Poszukiwany niemowlak do serialu TV !!
[U][B]UWAGA! POSZUKUJEMY OSÓB WYŁĄCZNIE Z WROCŁAWIA[/B][/U] [B]Stars Impresariat Filmowy[/B] poszukuje niemowlęcia (dziewczynki) w wieku do 3 tygodni do stałej roli w serialu TV. Zgłoszenia wraz ze zdjęciem dziecka i nr tel. do
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Nie chce wkurzac, ale pozdrawiam z Tajlandii
Czesc kochane, pisze do was z totalnego zadupia, z wyspy Koh Lipe z 3 domkamni na krzyz i jedna knajpa. Ale interenet dziala !!!! Tutaj jest zupelnie inny swiat. May teraz godzine
Czytaj dalej