Trzydniówka bis?

Czy to możliwe, żeby dziecko dwa razy dostało trzydniówki? Pytam, bo już jestem głupia! Moja córeczka w wieku 1 roku przeszła trzydniówkę (przynajmniej tak mi i pani doktor się zdawało)- gorączka przez 3 dni zakończona dorodną wysypką na brzuszku, pleckach i czole. A teraz właśnie jestem w szoku, bo właśnie odkryłam na brzuchu (wielgachnym zresztą) mojego dziecięcia znowu hodowlę krosteczek (małych czerwonych) i trochę na plecach. Zaczęło się od sobotniej, dość wydokiej temperatury, która trwała jeszcze w niedzielę. Dzisiaj już było normalnie. Myślałam, że młoda gorączkuje od ząbków (wiem na pewno, że wyrzyna jej się druga czwórka), a tu takie coś. Dodam jeszcze, że w piątek minął tydzień od kiedy było szczepienie na odrę, świnkę, różyczkę. Pani doktor uprzedzała, że może wystąpić gorączka i wysypka, ale właśnie w przeciągu tych 7 dni. Już sama nie wiem co to za dziwoląg. Miałyście coś takiego???

Ania i Martusia (10.09.02)

1 odpowiedzi na pytanie: Trzydniówka bis?

aniaaa Dodane ponad rok temu,

Re: Trzydniówka bis?

Moje pani pediatra twierdzi ze trzydniówkę mozna mieć dwa a nawet trzy razy – ona miala taki przypadek. Dawnie lekarze sadzili ze dziecko sie uodparnia a jak widac moze sie powtorzyc.

Aniaaa i Sebastianek-7,5 (17.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Trzydniówka bis??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ORGANIZACYJNE
RATUNKU!!!
Proszę o pomoc! Chcę zamieścić w podpisie zdjęcie, robię wszystko tak jak jest w instrukcji i za nic nie chce mi wyjść!! :((( Ania i Malinka (30.08.03)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Jakie rozmiary główki i nózki w 28-29 tygodniu?
Jakie są prawidłowe rozmiary główki i nóżki w 28-29 tygodniu? Czy ktoś ma jakąś tabelę z prawidłowymi wymiarami, itp?
Czytaj dalej