tym razem bóle w krzyżu

Witajcie,
niedawno narzekałam na okropne samopoczucie po zelazie, a teraz przyszła pora na bóle w krzyżu. Ale cóż – takie sa uroki ciazy:)
Jesli chodzi o to zelazo, to powiem Wam, ze poradziłąm sobie w ten sposób, ze za zgodą lekarza biore jedna tab. Sorbiferu zaraz po późnym i dosyć obfitym obiedzie, a poza tym staram się jesc potrwawy zawirajace duzo żelaza. Nie czuję sie już tak źle – być moze dawka dwóch tabletek była za silna. Mam nadzieję, ze badania krwi które robię w przyszłym tygodniu wypadną lepiej…

Jeśli chodzi o bóle w krzyżu – wiem, zę to normalna dolegliwość podczas ciazy, ale moze macie na nia jakies sposoby, Mnie boli jak chodzę – jak leżę lub siedzę nie. Czy mozna się czymś smarować, masować, a moze wymaga to interwencji lekarza?
Czekam na Wasze opinie, pozdrawiam!
asia

yoasia

1 odpowiedzi na pytanie: tym razem bóle w krzyżu

 1. Re: tym razem bóle w krzyżu

  Bóle w krzyżu są niestety jak najbardziej normalne. Moja lekarka kazała mi smarować maścią Zeel T i było trochę lżej. Krzyż zaczął mnie boleć bardzo wcześnie, najgorzej było jak rano wstawałam z łóżka. Teraz też boli ale raczej jak dłużej chodzę albo stoję.

  Reno & Nadia
  (05.02.2004)

  Znasz odpowiedź na pytanie: tym razem bóle w krzyżu

  Dodaj komentarz

  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
  Logo