ubezpieczenia

czy korzystacie z grupowych ubezpieczeń w swoich pracach??Czy naprawdę się bardziej opłacają niż te indywidualnie zakupione?

7 odpowiedzi na pytanie: ubezpieczenia

alicja256 Dodane ponad rok temu,

Ja korzystam z indywidualnego choć w pracy tez mamy taką opcję.

gobin Dodane ponad rok temu,

a chcesz nam coś polecić? 😀

karolinkowa Dodane ponad rok temu,

Ja chetnie bym skorzystała z dobrej rady osoby doświadczonej. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to ale zupełnie nie wiem jaki produkt będzie najlepszy. Do doradztwa profesionalnego też nie mam zaufania bo zdaje mi się, ze polecą mi to za co im najwięcej płacą-może się mylę ale ciężko mi wyplenić to myślenie z głowy. zastanawiam się też czy koszty złożone w składki są adekwatne do sum wypłacalnych odszodowań??

karolinkowa Dodane ponad rok temu,

Ciężko doradzać jak nie wie się w jakiej sytuacji jest dana osoba, bo jedna może na ubezpieczenie przeznaczyć 50 zł a inna 150 więc jest niemożliwym coś doradzić. Zazwyczaj grupowe ubezpieczenia mają korzystniejszą ofertę ale nie zawsze-dlatego trzeba dobrze poszukać jeśli już chcemy się ubezpieczać. [ciach] Proponuję udać się do jakiegoś pośrednictwa jeśli się na tym nie znamy oni znajdą ubezpieczyciela odpowiedniego.

karolinkowa Dodane ponad rok temu,

Ja jestem ubezpieczona cała swoja rodziną [ciach] jak do tej pory nie było żadnych nieprzyjemnych sytuacji więc nie wiem jak wyglada procedura w razie czego. Miałam też do dyspozycji ubezpieczenia grupowe u męża w firmie ale jakoś wysokość składek do wysokości odszkodowań nie była adekwatna. Wię narazie pozostaję przy tym.

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez gobin:a chcesz nam coś polecić? 😀

MÓWISZ -MASZ :):):):)

rena12 Dodane ponad rok temu,

jak człowiek pyta to się grzecznie odpowiada

Znasz odpowiedź na pytanie: ubezpieczenia

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Umeblowanie mieszkania
może podpowiecie mi gdzie szukałyscie pomysłów na meblowanie mieszkań-ile można bazować na Ikei-znudziła mi się.
Czytaj dalej
Książka kucharska
najlepsze ciasto z truskawkami jakie jadłam :)
korzystając z sezonu truskawkowego postanowiłam upiec najzwyklejsze ciasto z truskawkami. traf padł na przepis który robiłam kiedyś w wersji z jabłkami ( też przepyszne) i jest banalnie prosty w
Czytaj dalej