Forum: Polecam

Ubranka wełniane dla dzieci

Ostatnio koleżanka przyszła do mnie w odwiedziny i chwila się, że kupiła ostatnio dla dziecka kurteczkę i kapcie z wełny. Cały czas chwaliła jaki to wełna ma zdrowotne właściwości… i tak się zastanawiam czy warto takie produkty kupować dla dziecka. Czy fatyczne jest taka znakomita, czy ktoś może kupował już coś takiego dla dziecka.

Pozdrawiam.

3 odpowiedzi na pytanie: Ubranka wełniane dla dzieci

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Pytanie podstawowe: jak się to pierze (jeśli coś nie nadaje się do regularnego, mokrego (!) prania nie biorę tego pod uwagę w odzieży dla dzieci)?

rena12 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Kasia_27:Ostatnio koleżanka przyszła do mnie w odwiedziny i chwila się, że kupiła ostatnio dla dziecka kurteczkę i kapcie z wełny. Cały czas chwaliła jaki to wełna ma zdrowotne właściwości… i tak się zastanawiam czy warto takie produkty kupować dla dziecka. Czy fatyczne jest taka znakomita, czy ktoś może kupował już coś takiego dla dziecka.

Pozdrawiam.

a co ty chciałbyś nam polecić?

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez rena12:a co ty chciałbyś nam polecić?

Eeee, co tak prosto z mostu – niech się autorka wątku trochę napoci i poprzekonuje zanim poda nazwę firmy (którą jej zaraz moderatorzy wytną )

Znasz odpowiedź na pytanie: Ubranka wełniane dla dzieci

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
CIUCHOLAND
dziewczyny doradzcie!! od jakiegos czasu szukam pracy i kicha od paru lat marze o ciucholandzie,ale zawsze by cos... teraz coraz czesciej mysle, zeby otworzyc co wy o tym myslicie?? warto?? chodzicie o ciucholandach? prosze o opinie
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Jakie macie sposoby na zdyscyplinowanie dziecka
Witam mam problem z moim 4 latkiem malec od Września trafił do nowej grupy w przedszkolu i tu zaczynają się schody od początku panie zgłaszają mi ciągłe problemy z
Czytaj dalej