ułożenie dzidzi

Czy ktos z Was wie, jak dzieci są najczęściej ułozone? gdzoie mają plecki, nózki itp? jestemw 30 tyg. ciąży i czuje kopniaczki najbardziej po prawej stronie poniżej żeber, ale tak bardziej z boku, a nie w same zebra.
Iza

5 odpowiedzi na pytanie: ułożenie dzidzi

gacka Dodane ponad rok temu,

Re: ułożenie dzidzi

Ja czuję dokładnie to samo co Ty – tak jakby Julka leżała poprzecznie i z prawej strony miała słodkie nóżki. Mam wrażenie, że kopie mnie piętkami, bo czuję częściej uderzenia w prawy bok. Też jestem w 30 tc.

Duża buźka

gacka i Kruszynka (19.03.04)

pam-24 Dodane ponad rok temu,

Re: ułożenie dzidzi

a nie byłas na USG? ja tez czułam kopniaki po prawej stronie, dupcia była po lewej a głowka juz na dole, Poczekaj do usg a sie przekonasz jakie masz ułożenie

Pam & i wreszcie Karolcia 13-12-2003

yovanka Dodane ponad rok temu,

Re: ułożenie dzidzi

Jestem w 29/30 tygodniu i byłam w poniedziałek 5.01 na USG.
U mnie jest dokładnie tak samo jak u Pam. Też czuję kopniaczki z boku, z prawej strony, dzidzius ma pupę z ewej a głowę już na dole.
Yovanka + Antek ( 22.03.04)

ika Dodane ponad rok temu,

Re: ułożenie dzidzi

Jesteśmy swierzo po USG i wiem na pewno, ze igor już wisi w moim brzuszku jak mały nietoperz ( Jesteśmy w 29 tygodniu)A jednak całkiem niezłe walnięcia czuję w dole brzuszka ( poniżej pępka ) – czyżby uprawiał boks??
No i całkiem niezłe powyżej ( no temu się nie dziwię, bo tam ma nózki)
A zanim sama zobaczyłam, ze tak leży byłabym przysięgła, że ułożenie jest miedicowe i kopie nóżętami w góre i dół..

ika z syneczkiem Igorem marcowym lub kwietniowym

gacka Dodane ponad rok temu,

Re: ułożenie dzidzi

Ale jestem zaskoczona (mile). Byłam wczoraj na usg i okazuje się, że Julka leży już główką na dół :). Ruchy, które czuję najbardziej z prawej strony to są jej plecki (są to tzw. ruchy duże, silne), natomiast to co czuję z lewej strony to jej cudowne rączki (tzw. ruchy drobne). Ale jestem zaskoczona – sądziłam, że Juleczka leży poprzecznie z nóżkami skierowanymi w prawo, a ona już sobie leży z główką w dół hihihi.

Duża buźka

gacka i Kruszynka (19.03.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: ułożenie dzidzi

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Bolące piersi
Chciałam spytać czy też tak macie lub miałyście i czym to jest spowodowane. A mianowicie od kilku dni bolą mnie piersi tak jak bym miał dostać okres, jestem w 7
Czytaj dalej
Dla starających się
Nie wiem co się dzieje
Qrcze. Nie wiem co jest. Dzis 30dc. Jestem w cyklu po HSG, więc nie brałam żadnych leków. @ nie miałam bez wspomagaczy od 7 lat, więc może się przeciągnąć i tym
Czytaj dalej