upławy

Dziewczyny napiszcie czy wy też macie takie problemy z upławami jak ja, już po raz trzeci biorę globulki tym razem Sterovag, wcześniej Pimafucin, ph mam w porządku. Boję się też o maleństwo czy to częste branie czopków mu nie zaszkodzi? Napiszcie może macie jakieś inne sposoby na zniwelowanie tej dolegliwości, już się zastanawiam, że może od płynu do higieny intymnej – używam Lactacyd femina. Lekarz polecał że jest to dobry plyn zawierający pałeczki kwasu mlekowego ale już sama nie wiem.

3 odpowiedzi na pytanie: upławy

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: upławy

ja mam problemy ze śluzem bo jak wiele osób w ciąży mnie “zalewa” ale nie jest to śluz patologiczny więc nic na to nie biorę tylko nosze wkładki.
a Ty masz bakterie tak często? miałaś robiony posiew?

Aniołek (8.2003) +..

galek Dodane ponad rok temu,

Re: upławy

Miałam robiony posiew razem z cytologią na początku ciąży wyszło wszystko super.

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: upławy

skoro wszystko wyszło super to nie widzę powodu “likwidowania” tych upławów. Mi lekarz kazał często zmieniać wkładki żeby było higienicznie ale powiedział, że taki jest urok ciąży i różnie kobiety mają. a jak nie ma bakterii to nie ma co sie martwić.

Aniołek (8.2003) +..

Znasz odpowiedź na pytanie: upławy

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
sinienie wokół noska?
zaobserwowałam u mojego synka kilkakrotnie( w ciągu 2 lat) lekkie zabarwienie na blady-siny kolor skóry wokół dolnej częsci noska i pod noskiem, nad górną wargą. Czy któraś mama może zaobserowałą
Czytaj dalej
Odradzam
Laleczki pachnące firmy Epee
W chwili obecnej reklamowane w telewizji i różnych czasopismach.Kupiłam wczoraj mojej córeczce,bo obiecałam jej w prezencie.Laleczka wielkości może ciut ponad 5 cm kosztowała 20zł. Córcia wybrała o zapachu brzoskwini.Po otwarciu
Czytaj dalej