uszy

Mam pytanie , czy to, że w uszach miesięcznego Boryska jest coś takiego jak żółte łuski- ropka jest normalne. Martwie sie i prosze o pomoc.
pozdrawiam

joanna

6 odpowiedzi na pytanie: uszy

lilavati Dodane ponad rok temu,

Re: uszy

A może to pozostałosci wód płodowych i woskowina???


Mati 13m-cy

megan27 Dodane ponad rok temu,

Re: uszy

Moja dwumiesięczna Madzia ma czasami to samo – to po prostu woskowina i wtedy należy po prostu gruntownie wyczyścić uszka watką na patyczku.

Pozdrawiamy

Gosia & Madzia 02.04.2005

magducha Dodane ponad rok temu,

Re: NIE!

NIE! Nic nie wolno wkladac do uszka! Dziecko ma bardzo krotki kanal sluchowy i mozna uszkodzic blone bebenkowa. Nalezy myc to, co jest na zewnatrz, przy ujsciu kanalu sluchowego. Nic wiecej. Sa specjalne patyczki dla dzieci z “ogranicznikiem”, nie ma wtedy obawy, ze wlozy sie patyczek za gleboko.

Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

magducha Dodane ponad rok temu,

Re: uszy

Prawdopodobnie dziewczyny maja racje i to nic groznego, ale chodzisz przeciez na szczepienia, pokaz “dla swietego spokoju” uszka lekarzowi. Ropa zawsze oznacza obecnosc bakterii. To malenkie dziecko i nie warto ryzykowac.

Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

joanna1501 Dodane ponad rok temu,

Re: uszy

Bardzo dziekuje za pomoc!!!

joanna

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Re: NIE!

Chyba Megan27 właśnie o to chodziło tylko nie wyraziła się zbyt jasno

Dorota 08.08.04

Znasz odpowiedź na pytanie: uszy

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
recydywa;-)
smoczkowa.........kilka dni temu uznalam ze mozna juz dac do zabawy smoczka dla lali- blad..........Nina nie uzywa smoka juz od dobrych kilku miesiecy, ale jak zobaczyla tego lalkowego to od razu
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
wizyta u laryngologa i badanie krtani
Napisałam to już na "kiedy dziecko...." ale może tutaj spróbuję i Was podpytać.... Witam, Ze względu na przedłużającą się chrypkę u mojego synka idę w środę do laryngologa dziecięcego (to raczej
Czytaj dalej