“vagina na stole”

Hej Dziewczyny !
Ogladalyscie wczoraj film dok. pd tym wlasnie tytulem na TVP I, jak lekarz-Bog naprawia laserem rozciagniete i naduzyte pochwy?

Jak Wy poradzilyscie sobie z problemamai krocza zmeczonego po porodzie? Prosze napiszcie ile czasu zajmuje powrot do dawnej swietmosci?

pozdr, malinka

a jak przychodza na swiat blizniaki?

1 odpowiedzi na pytanie: “vagina na stole”

o-d Dodane ponad rok temu,

Re: “vagina na stole”

Filmu nie oglądałam, ale tzw. dochodzenie do formy to bardzo indywidualna sprawa. Najgorzej z tym kroczem – na początku nie wiesz na której części tyłka możesz usiąść, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Osiągnięcie wymarzonej figury to też sprawa indywidualna – podobno sprzyja karmienie piersią, spacery i odpowiednia dieta. Mi to zajęło około 6 miesięcy, ale są i takie mamy, które “dochodziły” krócej i dłużej.

Powodzenia!

OD

Znasz odpowiedź na pytanie: “vagina na stole”

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Jak nie urok to...
jak nie urok to.. właśnie... już wydawało się że jakoś wychodzimy na prostą a to znowu bęc.. właśnie goiła się mojej dzidzi (Michaś 6m-cy) wysypka na twarzy byłam taka zadowolona
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
sen w dzien
Witajcie,jestem swiezo upieczona mama, tzn moj synak ma 17 dni i calymi dniami by tylko wisial przy cycku!!! Nie wiem czy to normalne, bywa ze w dzien czasami w ogole
Czytaj dalej