w co ubrać dzidzię do fotelika?

Mam pytanie do doświadczonych mam:

Kupiliśmy fotelik, taki maleńki 0-13- kołyskę, kupiliśmy też kombinezonik materiałowo-polarkowy na 68 (ma wystarczyć na góra 3m-ce, a 62 wydawał nam się za mały) I teraz mamy problem, kombinezon (bez dziecka) z trudem w kołysce się mieści, może to nadmiar szczęścia? Może wystarczy ciepło, ale nie w kombinezon ubrać dzidziusia (JAK???) i okryć go grubym kocykiem od góry? A kombinezon byłby do wózka?
Jak ubrać maleństwo do przewiezienia ze szpitala w tym foteliku właśnie, poradźcie coś, bo nie możemy z mężem dojść do konsensusu w tej sprawie.
A do wózka mamy taki śpiworek z polarowym spodem, czy ubranie dziecka w body, pajacyk bawełniany, ten kombinezon i wsadzenie do śpiworka to nie będzie za dużo? Jeszcze na to idzie przecież ta górna powłoczka wózka? Oczywiście chodzi mi o temp. zimowe.

Kotagus i…

lutowy Dzidziuś

5 odpowiedzi na pytanie: w co ubrać dzidzię do fotelika?

karolka Dodane ponad rok temu,

Re: w co ubrać dzidzię do fotelika?

Myśle, że nie będzie za dużo. Zresztą wszystko zależy od temperatury. Teraz, jak było ok. 0 stopni ubierałam Ize własnie w polarkowy kombinezonik i wkładałam do fotelika ze śpiworkiem. Co prawda nie zakładałam już osłonki z fotelika na nogi. Ale ten kombinezonik polarkowy, który mamy – a może właściwie pajacyk? – według mnie jest dość cienki.

Karolka i Izabelka 01.08.03

jagoda Dodane ponad rok temu,

Re: w co ubrać dzidzię do fotelika?

U nas, pomimo, że Jagoda ma już 4 miesiące, nadal mieści się w foteliku w kombinezonie na rozmiar 68. Jagoda waży niecałe 6 kg i jedynie wyjęłam z tego fotelika wkłądkę dla niemowląt.

Basia z Jagódką (28.06.2003)

Dodane ponad rok temu,

Re: w co ubrać dzidzię do fotelika?

hihihi… skąd ja to znam
też kupilismy kombinezon 68 i jak zapakowaliśmy w niego Krzysia (54 cm) to nie dało się go do fotelika włożyć !!! w konsekwencji drogę ze szpitala do domu pokonał na moich rękach (było wtediy -15 st. mrozu, tak więc bez kombinezonu raczej bym z nim ze szpitala nie wyszła… i tak był otulony kocem);

moja rada: jeśli jeszcze możesz wymień kombinezon na mniejszy; Krzyś w kombienzonie rozmiar 54 cm. przechodził (a raczej przejeździł :))) całą zimę (rodziłam 6 grudnia);

[i]Ewa i Krzyś (10 i 1/2 mies.)

Dodane ponad rok temu,

Re: w co ubrać dzidzię do fotelika?

tfu, nie rozmiar 54, a 56 ;

[i]Ewa i Krzyś (10 i 1/2 mies.)

magducha Dodane ponad rok temu,

Re: w co ubrać dzidzię do fotelika?

Popieram Ewę! My mielismy kombinezon rozmiaru 56 i Konrad – noworodek się w nim dosłownie topił, a nie był malutkim noworodkiem. Jak się uda – wymień na mniejszy kombinezonik. Maluszek miusi mieć cieplutko no i powinien być w foteliku – bo tak najbezpieczniej. Sporóbuj wymiany.

Pozdrawiamy

Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: w co ubrać dzidzię do fotelika?

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
Jak rozpocząć leczenie niepłodności?
Witam bardzo serdecznie! Pierwszy raz wypowiadam się na tej stronie, więc proszę wybaczyć wszelkie niedociągnięcia. Mam 30 lat i niemal pewne podejrzenie o niepłodność. Od kilku ładnych lat współżyję z mężem
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Masaż - rewelacja!!!
Dziś jestem po pierwszej sesji masażu i już się cieszę na następny. Troszkę boli, ale jak pomyślę że tłuszcz się wypala i wyciska to aż się chce żeby pobolało ;) Polecam,
Czytaj dalej