wada serca u mamy a dziecko

cześć! Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamuśki. Dręczy mnie jedna myśl: kiedyś podejrzewano u mnie wadę serca tzn.ubytek międzykomorowy, następnie wada ta została wykluczona. To był jak miałam jakieś 13,14 lat. teraz mam 26 lat i odczuwam czasami kołatania serca i kłucie, lekarze mówią że nic poważnego u mnie z sercem się nie dzieje, ale ja i tak mam obawy czy te moje obecne dolegliwości (kołatanie serca) nie będą miały złego wpływu na dziecko. Proszę o Wasze wypowiedzi!

4 odpowiedzi na pytanie: wada serca u mamy a dziecko

Dodane ponad rok temu,

Re: wada serca u mamy a dziecko

Oczywiście, że nie będą miały. Z resztą Ty nie masz wady serca :). Ja też miałam często kłucia i kołatania serca w ciąży, a Julcia jest zdrowa jak ryba.

Nie martw się, to normalne. Serce pracuje dla dwóch osób, więc jest bardziej obiążone, zwiększa się też objętośćk krwi, a to jest wszystko ze sobą powiązane.

Joanna mama Julci-śmieszki (ur. 8.08.2002r.)

helenka Dodane ponad rok temu,

Re: wada serca u mamy a dziecko

Serduszko bedzie sie meczyc podwonie, to normalka.
|Przeciez jak wchodzisz po schodach lub szybko idziesz, to nie czujesz sie tak jak kiedys, prawda? szybciej sie meczysz, trudniej jest oddychac… I tak ma byc!!
Pozdrowionka dla brzusia i witamy w naszym gronie :))

Helenka – przyszla mamuska 🙂

aska26 Dodane ponad rok temu,

Re: wada serca u mamy a dziecko

Bardzo wielkie dzięki za odpowiedź, uspokoiłaś mnie!!!!!!!!!! Pozdrowionka

aska26 Dodane ponad rok temu,

Re: wada serca u mamy a dziecko

Dziękuję za otuchę i odpowiedź! Gorąco pozdrawiam!!!!

Asiek i???

Znasz odpowiedź na pytanie: wada serca u mamy a dziecko

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
budzić nie budzić?
Czy pięcio-sześciotygodniowe niemowle budzić na jedzenie? Zuzka wczoraj cały dzień marudziła i w końcu jak w nocy zasnęła koło 2 (jadła o 1), to o 8 rano nadal spała. Do tej
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Nie za wczesnie na mleko???
Witam wszystkie przyszle mamuski jak rowniez te starajace sie!!! Dziewczyny, mam do was pytanie. Jak zwykle, z obawami. Dzis sie obudzialm i na koszulce mialam plamke na poziomie brodawki. Okazalo sie,
Czytaj dalej