jesteśmy z sześciomiesięcznym Dawidkiem po badaniu bronchoskopi.wykryto nieznaczną wiotkość krtani tchawicy.w czasie badania pobrali śluz do badania bo było go dużo(za dużo).wynik pozytywny,ale niewiadomo co za wirus w nim siedzi????????????może ktoś coś wie jak to jest w takich chorobach.pozdrawiam
4 odpowiedzi na pytanie: wiotkość krtani
Wiotkosc krtani czesto wystepuje u niemowlaczkow. Co do sluzu to nie wiem, badali ze wzgledu na jakies zapalenie oskrzeli, moze jakas infekcja? Nie martw sie bedzie dobrze, moze ze wzgledu na wiotka krtan zbiera sie sluz. Trzymaj sie mocno i nie martw wszystko bedzie dobrze, a wiotkosc krtani przechodzi samoistnie.
Pozdrawiam
Córka tez miała wiotkość krtani, zupelnie znikla do 9 (chyba) miesiąca życia.
Wiotkośćto nie problem, gorzej, że ten sluz jest – infekcja jakaś.
Przechodzi, ale nie zawsze szybko. Basiutę opuściła dopiero około 3 urodzin.
Infekcję zwalczyć trzeba. Przy takim felerze, jakim jest wiotkość krtani niestety zdarzają się infekcje ciężej przechodzące.
A sama wiotkość zanika, ale niestety w różnym wieku.
Znasz odpowiedź na pytanie: wiotkość krtani