Forum: NASZE DZIECI

Wózek biegowy/przyczepka na pokładzie tanich linii lotniczych?

Mam pytanie dotyczące przewożenia dziecięcych wózków biegowych na pokładzie tanich linii lotniczych. W moim przypadku chodzi o Ryanaira. Otóż wybieramy się z rodziną na urlop samolotem Ryanair i chcemy zabrać ze sobą przyczepkę Croozer Kid, która w naszym przypadku służy jako spacerówka. Może ktoś z Was latał z przyczepką/wózkiem tego typu tanimi liniami? Nie wiem czy wezmą mi go na pokład jak zwykły wózek, czy muszę go nadać jako bagaż? Na stronie Ryanaira nie znalazłem żadnych informacji na temat wymiarów wózka, który można zabrać na pokład samolotu. Nic także nie piszą o wózkach biegowych ani przyczepkach rowerowych, które mogą służyć także jako spacerówki. Pomóżcie!

Chodzi o coś takiego:

3 odpowiedzi na pytanie: Wózek biegowy/przyczepka na pokładzie tanich linii lotniczych?

Szymi2019-07-11 23:09:17

Wózki latają za darmo, nawet te biegowe i przyczepki. Ja mam Thule Chariot Cougar 2. Jest bardzo duży, nawet po złożeniu. Nigdy nie było problemu, a latam tak regularnie od pięciu lat (Ryanairem także). Zdażyło mi się, że chcieli, żeby wózek był w pokrowcu albo jakiejś torbie, ale finalnie dali sobie spokój.
Pamiętaj, że do takiego wózka możesz wrzucić inne rzeczy typu kocyk czy kombinezon. Ważne, żeby były to rzeczy dziecięce (wózki czasem idą przez skaner). Dzięki temu będziesz miał więcej miejsca w bagażu, a tego jak wiadomo w tanich liniach nigdy za dużo.

Krzysiek Tomalik2019-07-11 23:10:43

Najlepiej zadzwonić na infolinię i dopytać. Ja kiedyś dzwoniłem w sprawie zwykłego wózka i byli bardzo pomocni. Na stronie masz też chat. Możesz z niego skorzystać.

Paweł W.2019-07-11 23:11:54

Jeśli wózek się składa (a widzę na ich stronie, że tak), to powinni go wziąć na pokład bez problemu. Duże to ustrojstwo jest po złożeniu?

Znasz odpowiedź na pytanie: Wózek biegowy/przyczepka na pokładzie tanich linii lotniczych??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Atrakcje dla dzieci Ustroń
Gdzie w Beskidy z małą córką?
Planujemy z córeczką (4 m-ce) wyjazd w Beskidy na długi weekend. Wybór tych właśnie gór był nieprzypadkowy, gdyż z miejsca w którym mieszkamy można dojechać tam dwupasmówką, co z pewnością
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
3-miesięczne dziecko na weselu - Jakie słuchawki?
Sezon weselny w pełni, więc myślę, że pytanie, które nie tylko nas nurtuje. Wybieramy się z 3-miesięcznym synkiem na wesele. Jak to zazwyczaj bywa, synek większość czasu spędzi w pokoju
Czytaj dalej