wrześniówki: siara czy mleko ?

mam nadzieje ze są tu jeszcze wrzesńóweczki, więc możecie mi odpowiedzieć na pytanie czy macie mleko czy jeszcze siarę, bo ja mam siarę i czasem jakaś biała kropelka mi wyleci,
i kiedy to właściwe mleko powinno się pojawić?


chmurka 21.09

9 odpowiedzi na pytanie: wrześniówki: siara czy mleko ?

 1. Re: wrześniówki: siara czy mleko?

  To jest jeszcze siara, i zaraz po porodzie tez. Mleko u mnie pojawiło sie po 2 dobach i było tego cała rzeka…
  pozdrawiam
  moni i dzidzia 4.12.

  • Re: wrześniówki: siara czy mleko?

   a ja nie mam nic 🙂
   idę dziś do szpitala rodzić, ale z piersi nic a nic mi nie wycieka, ale nie panikuję

   Dorota

   • Re atorod

    hmmmm to więc chyba jesteś wrześniówką i czemu nie ma cię na naszej liście??? podaj mi termin i płeć i zaraz cię wpisze do listy !!!!!!!!!! koniecznie !


    chmurka 21.09

    • Re: wrześniówki: siara czy mleko?

     To jeszcze jest siara. Mleko pojawia się około 2 doby po porodzie.
     U mnie ciekło od 20 tygodnia i to ość dużo ale w ostatnim tygodniu jest zastój, raz dziennie pojawi się jakaś kropelka. Nie wiem co to znaczy, czy jestem juz blisko czy też może zanik pokarmu i znów nie będę mogła karmić naturalnie.

     mama Marty i Mateusza (19.09.2003)

     • Re: wrześniówki: siara czy mleko?

      U mnie też nic się nie pojawiło tylko piersi zaczeły być bardziej bolesne.Rany jutro mija mój termin 😕 wiem że to już nie długo bo z dnia na dzień coraz gorzej się czuje, to czekanie powoli mnie dobija. Mam nadzieje że po porodzie jednak ta siera się pokarze, bardzo chciałabym karmić małego piersią:)

      POZDRAWIAM
      MARTA Z EMILKIEM
      12/09/03

      • Re: wrześniówki: siara czy mleko?

       myślę, że to siara. u mnie pojawia się czasem kropla – zwykle jak nacisnę brodawki. u mojej szwagierki natomiast leci ta siara tak, że musi stale nosić wkładki laktacyjne.
       z tego co wiem to zarówno brak siary jak i jej nadmiar są normą i nie należy się przejmować.
       zresztą takie stresowanie się, że może nie będzie się miało pokarmu może bardziej zaszkodzić. w końcu wszystko zaczyna się w naszych głowach, więc myślmy pozytywnie.

       Dorota mama Mikołaja (26.09.2003)

       • Re: wrześniówki: siara czy mleko?

        dobrze, dobrze, ma byc siara!!! jeszcze przez dwa dni po porodzie twoj dzidzius bedzie pil siare ze wszystkimi przeciwcialami, ktore dostanie od ciebie! zoladeczek takiego szkraba ma pojemnosc lyzeczki od herbaty! no, potem to sie znaaacznie zwieksza i mozna miec takiego ssaka pospolitego jak moj:-))))

        Effcia z FRANULKIEM (20.08)

        • Re: wrześniówki: siara czy mleko?

         Taka żółtawa wydzielina to nie mleko, tylko wlasnie siara. Mleko pojawi sie potem, bez wzgledu na to czy przed porodem siara wyciekala czy nie, wiec nie ma co sie bac, ze sie nie bedzie mialo mleka. Mleko zawsze zaczyna leciec, tylko kobieta z wada gruczolu nie moze go wydzielac, ale taka wada zdarza sie baaaaardzo rzadko. Potem wszystko zalezy od dobrego przystawienia dzieciatka jak najwczesniej po porodzie, a w razie problemow od dobrej laktatorki (pani z poradni laktacyjnej), ktora powinna pomoc w karmieniu. Moj maly przez pierwsze 4 dni jadl moje mleko z butli, bo lezal na OIOM-ie, ale po ciezkiej bitwie stoczonej przeze mnie i wlasnie przez laktatorke, zaskoczyl potem o co chodzi z cycem (pomogly baaaardzo nakladki silikonowe).


         Kasia i Maciek 4 i 1/2 miesiąca !

         • Re: wrześniówki: siara czy mleko?

          na poczatku leci siara i po urodzeniu. Mleko mi się pojawiło jakies 2 dni po porodzie! Powoli zaczyna leciec mi samoistnie ciurkiem i bez staniczka juz cięzko chodzić czy spać.

          ,

          Magda, Rafał i cudowny Albercik ur. 8.09.03

          Znasz odpowiedź na pytanie: wrześniówki: siara czy mleko ?

          Dodaj komentarz

          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
          Logo