Wrześniówki-widziałam dzidzie!

W końcu widziałam moje maleństwo!
Właśnie z mężem wróciłam z USG i jestem w szoku!
Widzieliśmy nasze dziecko wyrażnie główkę, rączki, nóżki, pępowinę, serce i słyszeliśmy jak bije!. W pewnym momencie lekarz powiedział zobaczcie macha do was to nie ja ruszam tylko ono macha rączką….Ale super tego się nie da opisać!
Było to normalne USG tylko dopochwowe, więc niesamowitej jakości. Na USG genetyczne ide za miesiąc, bo jeszce za wcześnie, ale na tym etapie wszystko jest ok. Ale się cieszę to nieprawdopodobne zobaczyć własne dziecko którego jeszcze nie czuję a już wiem, że jest :-))))
Pozdrawiam was gorąco, aby wasze USG były też tak czytelne jak moje :-)))
Ps: nie wiem jak to się robi ( moze ktoś mi powie ) ale chciała bym zamieścić zdjęcie pod opisem, wtedy zobaczycie.
Acha .. dokładnie według USG to 9 tydzień, więc od pon zacznę 10 :-))

Edysia z dzidzią

5 odpowiedzi na pytanie: Wrześniówki-widziałam dzidzie!

Dodane ponad rok temu,

Re: Wrześniówki-widziałam dzidzie!

Super, strasznie się cieszę Widzisz, i już po strachu !
Co do zdjęcia, to musisz je najpierw zamieścić na jakiejś stronie internetowej, na przykład są takie albumy na Onecie, tu podaję Ci link do zakładania nowego albumu [Zobacz stronę]. Następnie, jak już zdjęcie będzie na stronie, musisz wykonać następujące rzeczy:
1. wejdź na stronę internetową ze swoim zdjęciem i kliknij je prawym przyciskiem myszy, a z menu, które się wtedy rozwinie wybierz “Właściwości” (na samym dole)
2. po otwarciu okna “Właściwości” zaznacz adres URL zdjęcia (będzie wymieniony w tym oknie) i kliknij na zaznaczeniu prawym przyciskiem, a potem wybierz “kopiuj”
3. w Ustawieniach forum, tam gdzie określasz podpis, wpisz [obrazek]tu wstaw adres, który skopiowałaś[/obrazek]
I to wszystko.

Buziaczki

Dominikka / Wrześniówka 2004

Edited by wrzesień2004 on 2004/02/05 19:29.

edysia Dodane ponad rok temu,

Re: Wrześniówki-widziałam dzidzie!

dzięki za wsparcie!
Jutro w pracy zeskanuje zdjęcia i postaram się zamieścić jedno w swoim “opisie”. Jak nie dam sobie rady zgłoszę się do Ciebie na gg
Buziaczki

Edysia z dzidzią

Dodane ponad rok temu,

Re: Wrześniówki-widziałam dzidzie!

Nie ma sprawy gdybyś miała jakieś pytania, pisz śmiało
Buziaczki

Dominikka / Wrześniówka 2004

mery Dodane ponad rok temu,

Re: Wrześniówki-widziałam dzidzie!

My z mężem na pierwszym USG widzieliśmy tylko pęcherzyk a w nim małą kuleczkę, która mierzyła 23mm. To było pod koniec 7tc. Na drugie idę już w poniedziałek i mam nadzieję, że będzie wszystko o wiele większe i że usłyszę bijące serduszko. Tak jak Ty w poniedziełek zaczynam 10tc. Na kiedy masz termin z USG, bo mnie wychodzi na 13 września.
Pozdrawiam

mery + cud

edysia Dodane ponad rok temu,

Re: Wrześniówki-widziałam dzidzie!

Moja dzidzia ma 2,5 cm, sama zobaczysz, ze wszystko widać doskonale i bijące serduszko na pewno usłyszysz. Jak masz taką mozliwość idź na USG dopochwowe na monitorze widać wszystko dokładnie!
Jeżeli chodzi o termin porodu nie dostałam dokładnej daty, na razie wystarczy taka jak podał mi lekarz na podstawie ” kalendarzowej metody” ostatni okres miałam 3.XII.03. Termin wstępnie na 10 września ale ponoś tylko 5% kobiet rodzi w wyznaczonym terminie.
Ponoć najlepiej datę porodu określa się ok 20 tyg. ciąży ale mi nie zależy na dokładnej dacie ok 10 września wystarczy a jak dzidzi będzie chciało wyjść da znać samo :-))
Buziaczki

Edysia z dzidzią

Znasz odpowiedź na pytanie: Wrześniówki-widziałam dzidzie!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
co na obtarte brodawki?
Jestem zmuszona używać bardzo często laktatora ( niestety co godzinę odciągam mleko by pobudzić laktację) więc używam elektrycznego bo do ręcznego nie miałam już siły. NIestety mam bardzo obtarte brodawki
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Kiedy siadac?/
Kiedy dziecko powinno wykazywac ochote do siadania?Tomcio jak sie tylko chwyci za raczki podnosi sie silnie do siadudo pozycji pollezacej sam, a od pollezacej gdy sie mu da impuls przez
Czytaj dalej